دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم در جشن انقلاب روستای قمرود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، دکتر محمد احمدی جبلی با حضور در مراسم جشن انقلاب در روستای قمرود گفت: برای اجرای طرح آبرسانی به دهستان قمرود، بیش از 53 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تخصیص داده شده است.
دکتر احمدی جبلی با اشاره به این که سرعت و دقت در ارتقاء خدمت رسانی به روستائیان از افتخارات مجموعه شرکت آبفار است بیان داشت: فاز نخست این طرح با اجرای 17کیلومتر خط انتقال و با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ريال  به اجرا در آمده است.
مدیرعامل شرکت آبفار در ادامه با اشاره به عزم جدی کارکنان این شرکت در راستای تامین آب شرب با کیفیت و پایدار برای روستاییان عزیز دهستان قمرود گفت: فاز دوم این طرح با اعتباری بالغ بر 36میلیارد ريال آغاز شده و پیش بینی می شود تا پایان تیر ماه سال آینده به بهره برداری برسد.
وی در ادامه اظهار داشت: طرح آبرسانی به روستاهای مسیر جاده ی قدیم قم-تهران با مشارکت پایگاه قیام ارتش جمهوری اسلامی ایران  در مرحله ی مطالعات می باشد و در این طرح روستاهای این مسیر از نعمت آب شرب پایدار و بهداشتی بهره مند خواهند شد .
این مقام مسئول در پایان با اشاره به این که بهترین راه برای عدم مواجهه با بی آبی مدیریت مصرف است، از مشترکین خواست تا با اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی، خدمتگذاران خود را در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یاری کنند تا بتوانیم تابستان پیش رو را که از سالهای گذشته سخت تر خواهد بود با کمترین تنش آبی پشت سر بگذاریم.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .