دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
اعدامهای سال 59
در سال 59 مرحوم خلخالی وارد سوسنگرد می شود. 9 نفر از منافقین را شناسایی کرده و همان جا به جوخه اعدام می سپارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در سال 59 مرحوم خلخالی وارد سوسنگرد می شود. 9 نفر از منافقین را شناسایی کرده و همان جا به جوخه اعدام می سپارد.

چون می دانم این خبر به گوش جناب آقای علی مطهری و آن دسته ی خاص! از اصلاح طلبان نرسیده، در صدد افشاگری برآمدم.

منظورم از دسته ی خاص، همان کسانی است که از اعدام هموطنان منافق خود در سال 67 سخت آزرده خاطر شده و با صدای بلند آن گونه که مریم رجوی بشنود علیه مسئولین انقلاب اعلام جرم کردند.

شاید این ها خطشان را از کاندیدای محبوبشان گرفته بودند که علیرغم 38 سال سوابق امنیتی خود در نظام جمهوری اسلامی و برخورداری تا خرخره از موهبات این پست ها، یکی از مسؤلین انقلابی نظام را در محضر مریم و نتا و اوبا و دیگر خوناشامان جهان به محاکمه کشید و گفت: «مردم ایران اعلام می کنند آن هایی که در طول ۳۸ سال فقط اعدام و زندان بلد بودند را قبول ندارند!!!»

از این رو است که بنده احساس مسئولیت کرده ام تا این خبر را با سند به سمع و نظر این حضرات برسانم تا اگر قصد دارند کاری کنند، مثلاً جنازه مرحوم خلخالی را به جرم اعدام منافقین پلید از قبر بیرون کشیده، جلوی دوربین رسانه های بین المللی حلق آویز کنند، تا دیر نشده دست بجنبانند.

مرحوم خلخالی بعد از آزاد سازی سوسنگرد از چنگال بعثی ها وارد این شهر می شود. مردم مظلوم و ستم کشیده دست به دامن او می شوند و خبر تکان دهنده ای از 9 منافق پلید را می دهند که برای خوش خدمتی به بعثی ها ناموس فروشی می کرده اند.

خلخالی دستور می دهد این کثافات را سریع جستجو کرده و دستگیر کنند. (البته اگر به کار بردن لفظ کثافت در خصوص آن کثافات مشمول تذکر اخلاقی بعضی ها نشود!) خلاصه این که جناب خلخالی غیرتمند این جرثومه های فساد را دستگیر کرده جلوی چشم ملت اعدام می کند و قلوب جریحه دار مردم را شاد می نماید.

 

رحیم مخدومی

 

انتهای پیام/110

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .