جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
قم فردا بررسی کرد؛
گوشه‌ دیگری از پرونده فساد جنسی مقامات بلندپایه آمریکا و رژیم صهیونیستی افشا شد
اواخر هفته گذشته زنی به نام "کرن مک دوگال" که سابقا مدل مجله «پلی بوی» بوده است، مدعی رابطه‌ای ۹ ماهه با دونالد ترامپ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، اواخر هفته گذشته زنی به نام "کرن مک دوگال" که سابقا مدل مجله «پلی بوی» بوده است، مدعی رابطه‌ای ۹ ماهه با دونالد ترامپ شد.

این مدل ۴۶ ساله می‌گوید: دونالد ترامپ همیشه از اینکه رابطه‌ی بین ما فاش شود واهمه داشت، او هیچوقت برای من بلیط هواپیما نمی‌خرید تا رد پایی از خود به جا نگذارد البته هزینه بلیط ها را پس از خرید به من بازپرداخت می کرد.

اتهامات جنسی ترامپ فقط به این مورد برنمی‌گردد، اواسط ماه ژانویه بود که روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ ژورنال طی گزارشی رسمی از رابطه جنسی یک بازیگر فیلم‌های پورن با دونالد ترامپ پرده برداشت، این روزنامه مدعی شد "استفانی کلیفورد" یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت گرفته است تا درباره رابطه جنسی‌اش با دونالد ترامپ چیزی نگوید.

روزنامه نیویورک تایمز نیز در همین باره نوشت: استفانی کلیفورد (مشهور به استورمی دانیلز) در هفته‌های حساس پیش از برگزاری انتخابات می‌خواسته ماجرای رابطه جنسی خود با آقای ترامپ را در یک برنامه تلویزیونی پرمخاطب و همچنین در یک وبسایت مطرح کند اما مایکل کوهن، وکیل آقای ترامپ قبول می‌کند ۱۳۰ هزار دلار به خانم کلیفورد بپردازد تا او در این باره سکوت کند.

در ادامه افشای روابط جنسی مقامات غربی، سازمان پلیس اسرائیل در یکسال گذشته تحقیقاتی را انجام داده که نشان میدهد نتانیاهو مرتکب به پذیرش رشوه آنهم بصورت جنسی شده است، یکی از کانال‌های تلویزیون اسرائیل نیز مکالماتی را از نتانیاهو و صاحب یک روزنامه پخش کرده که بخشی از این اتهامات را مستدل میکند.

علیرغم اسناد محکمی که پلیس اسرائیل علیه نتانیاهو بدست آورده است، دادستانی این رژیم حاضر نیست پرونده او را به جریان بیاندازد، البته جانبداری دادستانی رژیم صهیونیستی از نتانیاهو تازگی ندارد، در سال 1997 هم نتانیاهو با اتهاماتی از قبیل رشوه‌خواری روبرو شد ولی دادستانی این موضوع را پیگیری نکرد و پرونده بایگانی شد.

سال قبل رسانه های صهیونیستی از دست داشتن مسئول دفتر بنیامین نتانیاهو در پرونده تجاوز جنسی به یک منصب دولتی در دفتر نخست وزیری خبر دادند که در ادامه پلیس رژیم صهیونیستی وی را به خاطر همین پرونده در حبس و بازداشت خانگی قرار داد.

در حال حاضر "موشه کتساو" رئیس سابق رژیم صهیونیستی و "ایهود اولمرت" نخست‌وزیر سابق این رژیم به اتهام فساد در بازداشت به سر می‌برند.

در مجموع به نظر میرسد جوامع لیبرال در مسیری گام برمی‌دارند که نتیجه‌ای جز اباحه‌گری در پی نخواهد داشت، وقتی فساد جنسی در بین مسئولین بلندپایه یک کشور به امری رایج تبدیل میشود، از شهروندان عادی آن چه انتظاری میتوان داشت؟

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .