جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
رئیس کمیته علمی جشنواره کتاب سال سبک زندگی:
بانک اطلاعاتی جشنواره سبک زندگی تهیه شده است
رئیس کمیته علمی جشنواره کتاب سال سبک زندگی با اشاره به اینکه این جشنواره در 20اسفند ماه در تهران برگزار خواهد شد، گفت: بانک اطلاعاتی این جشنواره تهیه شده است تا در سال‌های آینده بتوانیم یک کیفیت متفاوت را برای این جشنواره رقم بزنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام ‌والمسلمین محمد سعید مهدوی کنی در نشست خبری نخستین جشنواره کتاب سال سبک زندگی که ظهر امروز در دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه این جشنواره فرصت خوبی برای پرداختن به موضوعی که به‌شدت نیاز آن حس می‌شود را فراهم آورده است،اظهار داشت: مؤسسات و محققان کارهای ارزنده‌ای برای این جشنواره عرضه کرده‌اند.

وی ادامه داد: بانک تهیه‌شده برای این جشنواره بسیار ارزشمند بوده که به‌صورت یک مجموعه فهرست و تقسیم‌بندی‌های این حوزه می‌تواند این سرمایه را نشان دهد و برای سال‌های آینده فضای علمی خوبی که برای این عرصه است را شاهد باشیم.

رئیس شورای علمی جشنواره کتاب سال سبک زندگی با اشاره به پیشرفت ادبیات و رشد فضای گفت‌وگوی در این عرصه ابراز داشت: برآیند خوبی برای این جشنواره فراهم شد تا با نیل به اهداف چنین جشنواره‌هایی فرصت‌هایی برای گفت‌وگوی حوزه فراهم کنیم و ادبیات خوبی در این فرآیند به‌تدریج شکل‌گرفته و شکل خواهد گرفت.

وی افزود: در جشنواره کتاب سال سبک زندگی یک نگاه خالص و مطلق دینی به سبک زندگی نشده است.

رئیس دانشگاه امام صادق(ع) اضافه کرد: آثاری که در آینده روبرو مورد تشویق  قرار خواهد گرفت تنها برآمده از شخصیت‌های حوزوی نخواهد بود بلکه رقابت در ارتباط با آثاری است که در مورد سبک زندگی پدید آمده است.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : جشنواره , سبک زندگی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .