جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
حجت الاسلام و المسلمین ذوالنور:
نمایندگان قم در مجلس از جشنواره نقاشی پرچم حمایت می کنند
نماینده مردم قم در مجلس از حمایت جدی نمایندگان استان در خانه ملت از برنامه های خوب فرهنگی همچون جشنواره نقاشی پرچم خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان جشنواره استانی نقاشی پرچم ابراز داشت: بی شک این گونه برنامه ها با مشارکت نهادهایی چون شهرداری و آموزش و پرورش در سطح استان می توان در امر فرهنگ سازی به خصوص در رابطه با دانش آموزان عزیز بسیار مفید و موثر باشد.

وی افزود: آن طور که دست اندرکاران برگزاری این جشنواره در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری گزارش دادند، دانش آموزان و مدارس قم مشارکت بسیار گسترده ای در این دوره از جشنواره داشتند که امیدواریم در سال های آینده نیز این حرکت قم تداوم داشته باشد.

این نماینده مجلس بیان داشت: علاقه و عِرق ملی دانش آموزان و کودکان قمی به پرچم مقدس کشورمان و دیگر نشانه ها و علائم وحدت ملی ، بسیار ارزشمند است چرا که به خصوص در رابطه با این جشنواره بچه ها با دستان کوچک و حماسه ساز خود نقاشی های زیبا و چشم نوازی را ارایه دادند که نشان از علاقه مندی بالای آن ها به کشور و پرچم سه رنگشان است.

وی همچنین گفت: نمایندگان مردم قم در مجلس حامی ترویج فرهنگ ملی در سایه تقویت اتحاد و همدلی میان مردم و نیز حامی این گونه فعالیت های خوب فرهنگی هستند که به برکت آن ها شاهد رشد و پرورش استعدادهای هنری و ذوق دانش آموزان قمی خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : ذوالنوری
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .