جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
انفجار در کارگاه تولید رزین
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، انفجار در یک کارگاه تولید رزین در خیابان امین تهران پارس باعث بروز آتش سوزی و همچنین سوختگی شدید یک کارگر شد.

وقوع این حادثه ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه روز گذشته توسط شاهدان ماجرا به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که با هماهنگی ستادفرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های ۵۷ و ۹۲ به همراه گروه امداد و نجات ۱۰ این سازمان به محل حادثه واقع در خیابان امین تهران پارس، خیابان زهدی اعزام شدند.

رضا امیری یگانه معاون منطقه سه عملیات سازمان آتش نشانی تهران دراین مورد اظهار داشت: حادثه دریک ساختمان سه طبقه با کاربری تجاری تولید رزین رخ داد که طبقه اول آن مغازه، طبقه دوم کارگاه بود وهمچنین از طبقه سوم این ساختمان به عنوان خوابگاه کارگران استفاده میشد.

وی اضافه کرد: دراین حادثه ناگهان انفجار مهیبی در طبقه دوم این ساختمان بوقوع پیوست که به دنبال آن دود و آتش شدیدی از پنجره‌ها بیرون زد.

امیری یگانه تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله به دو گروه تقسیم شده و گروه اول با قطع برق و گاز ساختمان به ایمن سازی محل پرداختند و گروه دوم نیز با تجهیز خود به دستگاه تنفسی و با استفاده از چند بند لوله آبرسانی، خود را به کانون آتش رسانده و مشغول مهار آتش سوزی شدند.

وی در ادامه گفت: آتش نشانان همزمان با مهاراین آتش سوزی، مردی ۳۹ ساله را که در طبقه دوم مشغول کار بود و به شدت دچار سوختگی شده بود، از ساختمان خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که علت وقوع انفجار و آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در حال بررسی است، ادامه داد: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل و ارائه تذکرات ایمنی لازم به کار خود خاتمه دادند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : انفجار
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .