جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
تولید سریال «صیاد شیرازی»
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و همچنین سیمافیلم در تولید سریال «صیاد شیرازی» همکاری می‌کنند.

 
در آستانه تعطیلات نوروز و عزیمت کاروان‌های راهیان نور به مناطق جنوب و غرب کشور، سردار کارگر رییس ستاد راهیان نور مهمان شورای مدیران معاونت سیما شد.

در این جلسه رضا پورحسین قائم مقام معاونت سیما با اشاره به دفاع مقدس بیان کرد: سیمای جمهوری اسلامی با هدف فرهنگسازی در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی و اشاعه فرهنگ ایثار و گذشت تلاش کرده است تا برنامه‌هایی متناسب با چنین فرهنگی تولید و پخش کنند.

وی با ارائه گزارشی از تولیدات سیمای جمهوری اسلامی با موضوع دفاع مقدس تاکید کرد: در ایام تعطیلات نوروزی، در تمامی شبکه‌ها علاوه بر کار‌های مختلف تولیدی در قالب‌های گوناگون و با موضوع زمینه دفاع مقدس، باکسی برای برنامه‌های مرتبط با راهیان نور نیز آماده شده است.

در ادامه این جلسه سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، نقش رسانه ملی در ترویج فرهنگ ایثار و جانبازی را پررنگ دانست و افزود: علیرغم تلاش‌های دشمن در راه اندازی شبکه‌های معاند با جمهوری اسلامی، مردم ایران همچنان اخبار دقیق و موثق را از رسانه ملی دنبال می‌کنند.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به توجه خاص مقام معظم رهبری نسبت به برنامه راهیان نور تاکید کرد: توجه ایشان به این حوزه مسئولیت‌ها را دو چندان کرده است. به این ترتیب باید نگاه ما به حوزه راهیان نور، نگاهی برای تمام طول سال باشد.

در ادامه علی اصغر جعفری رییس سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس و باغ موزه دفاع مقدس با قدردانی از تلاش‌های شبکه‌های سیما در همکاری تنگاتنگ با این بنیاد از ارتقای امکانات و تجهیزات این باغ موزه خبر داد و بیان کرد: باغ موزه دفاع مقدس این ظرفیت و قابلیت را دارد تا در تولید برنامه به تولیدکنندگان آثار دفاع مقدس خدمات ارائه دهد.

رییس سازمان هنری و سینمایی دفاع مقدس از حضور این بنیاد در دو برنامه روتین شبکه آموزش یاد کرد و گفت: بزرگترین انیمیشن دفاع مقدس با همکاری مرکز صبا با محتوای دفاع مقدس در حال تولید است. همچنین سریال «صیاد شیرازی» حاصل همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مرکز سیما فیلم است.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : بنیاد
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .