يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
آیت‌الله سعیدی خطاب به شهردار قم؛
مصلحت عموم مردم در پیشبرد پروژه‌های شهری در نظر گرفته شود
امام جمعه قم خطاب به شهردار قم گفت: اگر مصلحت عام را در فعالیت‌های خود در نظر بگیرید قطعا خداوند کمک کار شما خواهد بود و اهدافتان به سرانجام خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار دکتر سقائیان‌نژاد و دیگر مدیران شهرداری قم، با اشاره به تفسیر دعای تحویل سال، اظهار کرد: خداوند به دست خود تحولی در جهان و طبیعت تحقق می‌بخشد و در همین راستا تغییر و تحولی نیز از ما خواسته است.
امام جمعه قم گفت: گردش خورشید، ماه و سیارات و تغییر طبیعت تغییر و تحولی است که با ارائه خداوند صورت می‌گیرد و انسان در آن نقشی ندارد؛ درکی که ما از این تحول داریم همان تغییر فصل‌ها است که با جسم و جان آن را احساس می‌کنیم.
آیت الله سعیدی با تاکید بر اینکه انسان باید از تغییر و تحول طبیعت الگو گرفته و کارها و تغییرات و تحولات خود را فصل‌بندی کند، تصریح کرد: خداوند طبیعت را طوری قرار داده که در برخی موارد رحمتش برای برخی ضررآفرین است اما کار خدا متوقف به برخی افراد خاص نیست.
وی اضافه کرد: خداوند از این کار می‌خواهد به ما بفهماند که ما نباید درگیر مصلحت خاص باشیم و در فعالیت‌های خود مصلحت عام را ببینیم؛ ملاحظات اگر در سرفصل کارهای ما باشد کار ما به مشکل می‌خورد؛ چراکه ملاحظات یکی دوتا نیست و همینطور که جلو می‌رویم افزایش می‌یابد.
ایشان خطاب به شهردار قم تصریح کرد: اگر مصلحت عام را در فعالیت‌های خود در نظر بگیرید قطعا خداوند کمک کار شما خواهد بود و اهدافتان به سرانجام خواهد رسید.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .