دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم خبر داد:
برگزاری همایش تجلیل از پدران آسمانی
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با اشاره به اینکه زنده نگه‌داشتن راه شهدا، حفظ استقلال، آزادی و احیای امربه‌معروف نهی از منکر در جامعه از اهداف این همایش است، گفت: همایش تجلیل از پدران آسمانی در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید جواد هاشمی در نشست خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در سالن جلسات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم برگزار شد، اظهار داشت: همایش تجلیل از پدران آسمانی با حضور بیش از هزار نفر از پدران و 2 هزار نفر از فرزندان معظم شهدا در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش با هدف تکریم مقام پدران و فرزندان معظم شهدا انجام می‌گیرد، گفت: زنده نگه‌داشتن راه شهدا، حفظ استقلال، آزادی و احیای امربه‌معروف نهی از منکر در جامعه از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم جمهوری اسلامی ایران را قدرت بزرگ منطقه در همه عرصه‌ها دانست و ابراز کرد: تبعیت از ولایت‌فقیه و ایستادگی در برابر ظلم و ستم دشمنان توصیه شهدا بوده و آن‌ها با اقتدا به امیرالمؤمنین(ع) در برابر ظلم و استکبار ایستادگی کردند.

هاشمی با بیان اینکه امروز نیز مدافعان حرم در مسیر شهدا هستند، خاطرنشان کرد: شهدا برای دفاع از اسلام و مسلمین ایستادگی و در برابر استکبار مقاومت کردند، و دشمنان سیلی محکمی از ملت ایثارگر خوردند.

وی گفت: در قالب طرح سپاس از خانواده معظم شهدا سال گذشته در قم از هفت هزار و 121 دیدار انجام‌شده 3 هزار و 540 دیدار از خانواده معظم شهدا بوده است، امسال نیز تاکنون 25 دیدار از خانواده معظم شهدا صورت گرفته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با اشاره به حضور 3 هزار و 375 نفر از والدین معظم شهدا در طرح پایش سلامت عنوان کرد: در سال گذشته از طریق 70 پزشک عمومی و متخصص والدین ویزیت شدند.

انتهای پیام/

برچسب ها : بنیاد شهید , شهید
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .