دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
آیت الله کعبی:
حمایت از کالای ایرانی در سایه وحدت، همدلی و غیرت ایرانی قابل تحقق است
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی تنها راه خلع سلاح دشمن در جنگ اقتصادی است، گفت: حمایت از کالای ایرانی در سایه وحدت و همدلی و غیرت ایرانی قابل تحقق است.

آیت‌الله عباس کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به شعار امسال به نام حمایت از کالای ایرانی، اظهار داشت: برای تقویت تولید و ایجاد اشتغال باید از کالای ایرانی حمایت کنیم و هر کسی باید وظیفه خود را انجام دهد.

وی ادامه داد: شعار حمایت از کالای ایرانی باید به یک ارزش ملی، اخلاقی، اجتماعی و یک شعار پایه‌ای و بنیادی برای نجات اقتصاد کشور تبدیل شود.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی تنها راه خلع سلاح دشمن در جنگ اقتصادی است، گفت: وظیفه دلتمردان در این مسیر مبارزه با قاچاق و جلوگیری از ورود کالاهای غیرضروری خارجی، تقویت تولیدکنندگان، تقویت سرمایه‌گذاران داخلی و تقویت نظارت بر کیفیت کالاها می باشد.

وی اضافه کرد: همچنین وظیفه تولیدکنندگان نیز بالابردن کیفیت کالای ایرانی در برابر کالای خارجی و ارائه کالای ایرانی ارزان و باکیفیت است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مصرف کنندگان هم به عنوان وظیفه ملی باید کالای ایرانی بخرند، ابراز داشت: باید از سوی دولت به تولید کنندگان یارانه ای پرداخت شود تا آنها در امر قوی تر و محکم تر وارد شوند.

وی عنوان داشت: همچنین برای کالای ایرانی باید در بین همسایه های خودمان بازاریابی کنیم و به معنای واقعی از کالای ایرانی حمایت کنیم.

آیت الله کعبی خاطرنشان کرد: شعار حمایت از کالای ایرانی در سایه وحدت و همدلی و غیرت ایرانی قابل تحقق است.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .