يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
فرماندار در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
آمادگی دستگاه های خدماتی، امدادی و انتظامی برای روزهای پایانی تعطیلات
فرماندار قم با اشاره به آماده سازی اماکن عمومی برای تفریح مردم در روز طبیعت، گفت: دستگاه های خدماتی، امدادی و انتظامی استان قم برای روزهای پایانی تعطیلات آمادگی کامل دارند.

 رضا سیار  در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به مدیریت سفر زائران نوروزی در روزهای پایانی، اظهار داشت: برای مدیریت سفرهای پایانی نوروز کمیته اجرایی ستاد تسهیلات نوروزی به صورت مستمر جلسه تشکیل می دهد و هماهنگی ها و آمادگی های لازم را انجام می دهد.

وی ادامه داد:نکته قابل توجه در تعطیلات نوروزی سال جاری برخلاف سال های گذشته این است که با پایان یافتن موج اول سفرها هنوز موج آمد و شد خودروها از سمت شمال به طرف جنوب کشور ادامه دارد و پیش بینی ها این است که در روزهای دوازدهم و سیزدهم حجم بزرگی از ترافیک برای بازگشت مسافران از مناطق جنوبی کشور به سمت شمال کشور رخ خواهد داد.

فرماندار قم اضافه کرد: دستگاه های خدماتی، امدادی و انتظامی استان قم، هماهنگی های لازم را با یکدیگر انجام دادند تا مسافران نوروزی با مشکل خاصی مواجه نشوند و در صورت لزوم بتوانند در نقاط تعیین شده اسکان یابند.

وی  با اشاره به آماده سازی اماکن عمومی برای تفریح مردم در روز طبیعت، عنوان داشت: از مردم می خواهیم در این روز مراقب طبیعت باشند و از ورود به باغ ها و زمین های کشاورزی شخصی، خودداری کنند.

سیار اضافه کرد: در روز طبیعت همه دستگاه های امدادی و انتظامی همچون اورژانس، هلال احمر و نیروی انتظامی در کنار مردم خواهند بود تا شهروندان روزی سرشار از آرامش را سپری کنند و برای آغاز فعالیت های خود در سال جدید آماده شوند.
فرماندار در ادامه خاطرنشان کرد: در شورای تامین شهرستان قم تاکید شد که نیروی انتظامی با کمک بسیج در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی که مردم بیشتر در خانه های خود نیستند، مراقب اموال مردم باشند.
وی ادامه داد: امیدواریم در این ایام نیز امنیت و آرامش شهر قم حفظ شود و زائران نوروزی با خاطره ای خوش این شهر را به سمت محل اقامت خود، ترک کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : زائران نوروزی , طبیعت ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .