يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم:
هنر بهترین ابزار برای انتقال پیام می باشد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به اینکه تاثیرگذاری انتقال پیام از طریق هنر حقیقتی غیر قابل انکار است، گفت: هنر بهترین ابزار برای انتقال پیام می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، سید موسی حسینی کاشانی دوشنبه شب در همایش قشر بسیج هنرمندان که به مناسبت سالروز شهادت شهید آوینی در تالار شهید آوینی اداره کل ارشاد برگزار شد با اشاره به اینکه هنر بهترین ابزار برای انتقال پیام است، اظهار داشت: باید از هنر که طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب بهترین ابزار برای انتقال پیام است، بیش از گذشته بهره ببریم تا پیام انقلاب را هم به نسل حاضر و هم کسانی که خارج از مرزهای کشورهستند، منتقل کنیم.

وی ادامه داد: تاثیرگذاری انتقال پیام از طریق هنر حقیقتی غیر قابل انکار است که این مسئله را می توانیم در سریال پایتخت و نوع توجه مردم به شهدای مدافع حرم و داعش فهمید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم با اشاره به اینکه هنری که با آموزه های دینی همراه باشد، ماندگار است، ابراز داشت: سیاست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم این است که همدلی و همراهی را بین سایر نهادهای فرهنگی هنری ایجاد کند، تا در کنار یکدیگر در راستای اهداف انقلاب گام های مستحکمی برداشته شود.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .