دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
شهردارقم:
فاز نخست قطار شهری قم تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد
شهردارقم با اشاره به اینکه برای سال 97 نزدیک به 2500 میلیارد بودجه پیش بینی شده است، گفت: فاز نخست قطار شهری قم تا پایان سال به طول 5 و دودهم کیلومتر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سید مرتضی سقائیان‌نژاد با اشاره به بودجه سال قبل و میزان تحقق آن، اظهار داشت: در سال96 بودجه‌ای نزدیک به 2200 میلیارد برای شهر پیش‌بینی‌شده بود که بالای 85 درصد تحقق‌یافته است.
وی ادامه داد:در شرایطی که رکود در جامعه حاکم است و قاعدتاً قسمت اعظم بودجه شهرداری وابسته به ساخت‌وساز است و در وضعیت مسکن و ساخت‌وساز رکود حاکم است تحقق این رقم بسیار خوب بوده که این مسئله به دلیل وحدتی است که میان مدیریت شهری وجود دارد.
شهردارقم با اشاره به اتمام اکثر پروژه‌های شهری قم، گفت: همین بودجه شهرداری در سال قبل بیش از 300 هزار تن آسفالت‌ریزی شده است و این‌زمانی معنا می‌یابد که در کل شهر تهران با این وسعت 305 هزار تن بوده است.
وی افزود:برای سال 97، پیش‌بینی بودجه‌ای نزدیک به 2500 میلیارد مطرح‌شده است، ازجمله پروژه‌هایی که در سال 97 مطرح بوده تکمیل قطار اول شهری که به طول 5 و دودهم کیلومتر است، ایستگاه‌ها فعال بوده و واگن‌ها خریداری‌شده است، امیدواریم تا پایان سال 97 فاز نخست را تکمیل کنیم.
شهردار قم با اشاره به پروژه عمار یاسر گفت: ادامه این پروژه چند سالی است که بر روی دست شهر مانده است 80 میلیارد تومان برای تملکات آن در نظر گرفته‌شده است، همچنین پروژه چهارمردان به خیابان آذر و بلوار فردوسی دو طرح دیگری هستند که در حال پیگیری هستیم.

انتهای پیام/

برچسب ها : پروژه , مترو , شهردار قم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .