دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
آیت الله نوری همدانی:
باید به حمله موشکی اخیر اسراییل به سوریه، قاطعانه پاسخ داد
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه در برابر این اقدام نمی‌توانیم ساکت و بی‌تفاوت باشیم، گفت: باید به حمله موشکی اخیر اسراییل به سوریه، قاطعانه پاسخ داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد با اشاره به اینکه بر اساس آیه قرآن پیامبران خدا در برابر دشمن استقامت داشتند، اظهار داشت: هیچ پیامبری نبوده که جهاد نداشته باشد بلکه همواره با استقامت حرکت می‌کردند.

وی ادامه داد: فقها در برابر دشمن در جهاد بودند و هیچگاه سست و تسلیم نشدند هدف علما این بوده که همیشه همراه پیامبران خدا با استقامت به جهاد ادامه دهند.

این مرجع تقلید با اشاره به حمله موشکی رژیم صهیونیستی به پایگاه نظامی سوریه، گفت: در این حمله رژیم صهیونیستی تعدادی از مدافعان حرم ایرانی هم شهید شدند.

وی ابراز داشت: در برابر این اقدام نمی‌توانیم ساکت و بی‌تفاوت باشیم، استقامت برای ایران مهم است بنابراین باید در برابر صهیونیست‌ها و آمریکا مقاوم باشیم و استقامت داشته باشیم زیرا اگر سکوت کنیم فردا جرأت بیشتری پیدا می‌کنند.

این استاد برجسته حوزه خاطرنشان شد: باید در برابر اینکه جمعی از مدافعان حرم از سوی صهیونیست‌ها به شهادت برسند فکری کرد و پاسخی قاطع به رژیم صهیونیستی داده شود.

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .