يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
سومین فرد ثروتمند جهان: تحت تاثیر استراتژی سرمایه گذاری ترامپ قرار نمی گیرم
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، وارن بافت- سومین فرد ثروتمند جهان- گفت که تحت تاثیر استراتژی سرمایه گذاری ترامپ قرار نمی‌گیرد و پیش بینی کرد کسب و کار جدید او شکست بخورد.

به گزارش آر تی، طبق اسناد فاش شده توسط سی ان بی سی هنگامی که دانشجویان دانشگاه " نوتردام" از بافت در خصوص کسب و کار جدید ترامپ پرسیدند او پاسخ داد: می‌دانید دونالد ترامپ کجا را اشتباه رفته است؟ مشکل اصلی او این است که هیچ وقت مسیر درست را نرفته است. او بیش از ارزش واقعی برای املاک می‌پردازد، اما از بقیه پول قرض می‌کند. او در قرض کردن فوق العاده است. اگر به دارایی‌های او و چیز‌هایی که بابت آن‌ها پول پرداخته یا پولی قرض کرده است نگاه کنید هیچ گاه توازنی بین آن‌ها وجود نداشته است.

وی افزود: آدم‌های زیادی را دیده ام که به خاطر بی اعتنایی به اهرم‌های مالی شکست می‌خورند. دونالد ترامپ نیز به خاطر اهرم‌ها شکست خورد. او به راحتی در خصوص این که چه قدر می‌تواند قرض بگیرد و چه قدر می‌تواند بازپرداخت کند فریب خورد.

اشاره وارن بافت به کازینوی تاج محل است که با سرمایه‌ای معادل ۱.۲ میلیارد دلار تاسیس شد و ترامپ آن را هشتمین جزء از عجایب هفتگانه جهان خوانده بود. ترامپ پس از چندین ورشکستگی امپراطوری خود را از دست داد و مالکیت آن را منحصرا به سرمایه گذار میلیاردری به نام کارل ایکان سپرد. ایکان که در دوره‌های مختلف به عنوان مشاور اقتصادی ترامپ فعالیت می‌کرد تاج محل را در اکتبر ۲۰۱۶ پس از شکست در رسیدن به توافق با اتحادیه کارکنان بست.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : بافت
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .