يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
تعویض کنتورِ خرابِ بیش از 1700 مشترک در سال 1396
رئیس اداره امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم از تعویض و نوسازی بیش از 1700 کنتور خراب طی سال گذشته در روستاهای این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم ، هادی صدرایی رئیس اداره امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم  روز یکشنبه 26 فروردین ماه در گفت و گویی با اعلام این خبر گفت: تعداد کل مشترکین بهره بردار در روستاهای استان حدود33 هزار اشتراک بوده که از این تعداد 4000 کنتور خراب می باشد.

صدرایی خاطر نشان کرد: خرابی کنتور مشترکین به مرور زمان و یا در اثر عدم نگهداری صحیح و عایق بندی آن  ایجاد می شود  که این موضوع باعث کاهش دقت قرائت میزان آب مصرفی توسط مشترک شده  و لازم است این کنتور های خراب در اسرع وقت تعویض شود..

وی تعداد انشعابات غیرمجاز جمع آوری شده در سال 1396 را 500  فقره عنوان کرد و گفت: سیاست برخورد با انشعابات غیرمجاز و تعویض کنتورهای خراب با جدیت در حال پیگیری است .

این مقام مسئول تصريح كرد: وجود انشعاب هاي غيرمجاز، علاوه بر تضييع حقوق مشتركان آب، احتمال ورود  آلودگي به شبکه توزیع آب را افزایش داده  و آسیبهای فراوانی را به  شبکه توزیع آب آشامیدنی وارد می آورد.

رئیس اداره امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم  با اشاره به اين كه انشعابات غیرمجاز یکی از مشکلات پیش روی این شرکت است ، بيان داشت: هدر رفت آب، اتلاف وقت كاركنان، افزايش هزينه هاي نگهداري و بهره برداري، بروز مشكلات بهداشتي و نارضايتي مشتركين حقيقي از جمله مشكلات اين امر ناپسند است.

صدرایی در انتها ضمن دعوت از مشترکین به صرفه جویی و رعایت الگوی صحیح مصرف آب افزود: روند شناسایی انشعابات غیر مجاز و تعویض کنتورهای خراب مشترکین روستایی با جدیت ادامه دارد و با برنامه ریزی های به عمل آمده در سال جدید نیز این سیاست ادامه خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .