يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
نرم‌افزاری که اجازه نمی‌دهد آخر ماه جیبتان خالی بماند
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان و همچنین ظرح‌های مبتنی بر دانش است که رشد و پیشرفت کشور را راقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات این شرکت‌ها و دانشمندان ایرانی بپردازد.

بسیاری از افراد به دلیل آنکه حساب جیب خود را ندارند با مشکلات بسیاری مواجه می‌شوند؛ خرج کردن پول زیاد و بدون پول ماندن در آخر ماه از جمله مشکلاتی است که در نتیجه مدیریت نکردن درست حساب‌ها به وجود می‌آید اما به تازگی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان نرم‌افزاری را طراحی کرده است که بر اساس آن می‌توان جیب خود را مدیریت کرد و حساب و کتاب کار  را در هر زمانی داشت.

در این برنامه تلفن همراه شما می‌توانید اطلاعات تمامی کارت‌های بانکی خود را وارد کنید و حساب پول و گردش مالیتان را در هر زمان و هر لحظه داشته باشید؛ همچنین این برنامه تلفن همراه این قابلیت را برای شما فراهم می‌کند تا به سادگی بدانید که چه مقدار پول دارید تا از خرج کردن زیاد پول خود جلوگیری کنید.

نرم افزاری که همانند پیامک عمل می‌کند

این برنامه رسید بانکی، هر تراکنش و گردش پولی را به شما اطلاع می‌دهد، برای مثال اگر یکی از کارت‌های بانکیتان قابلیت دریافت پیام را نداشته باشد این برنامه به محض آنکه شما خریدی انجام دهید برایتان پیامی می‌فرستد و اعلام می‌کند که چه میزان در کارتتان باقی مانده است.

این نرم افزار برای دانشجویان و افرادی که بی‌حساب و کتاب پول‌های خود را خرج می‌کنند کارایی بسیاری دارد زیرا اجازه نمی‌دهد که شما کارت بانکی‌تان را فراموش کنید.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .