امت اسلامی تحت فشار آمریکا، اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
دکتر قدیری ابیانه:
امت اسلامی تحت فشار آمریکا، اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه آمریکا با انتقال سفارتش به قدس، حماقت بزرگی مرتکب شد، گفت: این جنایات و تداوم اشغالگری برای اسراییل به هیچ وجه مشروعیت‌آور نیست و باعث نمی‌شود تا مسلمانان تحت فشار آمریکا و اروپا، این رژیم جنایتکار و کودک کُش را به رسمیت بشناسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دکتر محمدحسن قدیری‌ابیانه در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به قدس، اظهار داشت: تصمیم سران کاخ سفید برای این جابجایی آن هم در روز نکتب یعنی هفتادمین سالگرد تشکیل رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی، پیام روشنی به جهانیان به خصوص آحاد مسلمانان داشت و آن هم این که ایالات متحده و به طور کلی نظام استکبار، به هیچ وجه دست از حمایت اسراییل برنمی دارد.

وی ادامه داد:وی افزود: البته به خاطر این حماقت، آمریکایی‌ها امروز باید بیش از هر زمان دیگری نگران باشند، چرا که نظامیان و کارکنان دولتشان در کشورهای مختلف به عنوان مجازات آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس شریف احتمالاً مورد حمله مبارزان اسلامی قرار خواهند گرفت.

سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیک با اشاره به اینکه این انتقال تنفر از کاخ سفید و مقامات آنها را در بین مجامع اسلامی چندین برابر کرده است، خاطرنشان کرد: غاصبان قدس شریف در مواجهه با تظاهرات آرام مردم فلسطین و تأکید آن‌ها بر حق بازگشت به سرزمین مادری شان، آن فجایع را رقم زدند به طوری که حتی به کودک چندماهه نیز رحم نکردند؛ اما باید بدانند که تقاص این جنایت ها را پس خواهند داد.

وی اضافه کرد: آن چه مسلم است این که ارتکاب این جنایات و تداوم اشغالگری برای اسراییل به هیچ وجه مشروعیت‌آور نیست و باعث نمی‌شود تا مسلمانان تحت فشار آمریکا و اروپا، این رژیم جنایتکار و کودک کُش را به رسمیت بشناسند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : اسرائیل
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .