دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
وزیر صهیونیست: اتحادیه اروپا به جهنم برود
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، وزیر انرژی رژیم صهیونیستی با حمله به اتحادیه اروپا به خاطر درخواست تحقیقات درباره برخورد خشن پلیس اسرائیل با معترضان حامی غزه، آن‌ها را به جهنم حواله داد.

«یووال اشتاینیتز» وزیر انرژی رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در واکنش به انتقادات اتحادیه اروپا از کشتار مردم غزه، گفت: این اتحادیه «باید به جهنم برود».

اشتاینیتز در مصاحبه با یک شبکه رادیویی محلی ضمن متهم کردن اتحادیه اروپا به ریاکاری و دورویی، تاکید کرد: «بگذارید بروند به جهنم! این اتحادیه اروپا فعلا در حال کشیده شدن به سمت ایران و کمک به آن‌ها در برابر تحریم‌های آمریکاست».

به نوشته روزنامه «هاآرتص» وی با تکرار ادعا‌های بی‌اساس علیه ایران گفت که اتحادیه اروپا درحال آزاردادن اسرائیل است، اما به ایران که از دولت «بشار اسد» حمایت می‌کند کاری ندارد.

این وزیر صهیونیست ادامه داد: «اتحادیه اروپا را که واقعا نماینده کشور‌های این قاره نیست، به جهنم حواله می‌دهم. این سازمانی است که در آن هیچکسی به اندازه دولت‌های اروپایی با اسرائیل دوستانه رفتار نمی‌کند».

اتحادیه اروپا روز گذشته ضمن محکوم کردن سرکوب تظاهرات اعراب ساکن حیفا در حمایت نوار غزه، خواستار تحقیقات درباره آسیب‌دیدگان و افراد بازداشتی شد.

پلیس رژیم صهیونیستی بامداد شنبه با حمله به معترضان، ۲۱ نفر را بازداشت کرده و تعدادی را نیز زخمی کردند. شاهدان می‌گویند نیرو‌های امنیتی بی‌رحمانه تظاهرات کنندگان را هدف قرار می‌دادند. (جزئیات بیشتر)

روز دوشنبه هفته قبل همزمان با برگزاری جشن صهیونیست‌ها برای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی، هزاران فلسطینی در نقاط مختلف کرانه باختری و مرز نوار غزه تظاهرات اعتراض‌آمیز برگزار کردند که نظامیان صهیونیست نیز به سمت آن‌ها تیراندازی کرده و دستکم ۶۰ نفر را شهید و بیش از ۲۷۰۰ نفر را زخمی کردند.

دسامبر سال گذشته بود که «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در اقدامی یکجانبه ضمن به‌رسمیت‌شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، اعلام کرد که سفارتخانه کشورش را از تل‌آویو به این شهر مقدس منتقل می‌کند.

این اقدام، اعتراض‌ها و مخالفت‌های بین‌المللی را درپی داشته و بسیاری از کشور‌های جهان از جمله انگلیس، فرانسه، آلمان و ژاپن اعلام کردند که از این تصمیم واشنگتن تبعیت نخواهند کرد و تا زمان تأسیس دولت فلسطینی در چارچوب راهکار دو دولتی، سفارتخانه خود را منتقل نمی‌کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : صهیونیستی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .