يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:
مالیات بخش تولید باید کاهش پیدا کند/ در بودجه سال 97 از پاداش‌های نجومی خبری نیست
احمد امیرآبادی به مشکلات موجود در عرصه تولید اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان برای اینکه بتوانند کالاهای داخلی را تولید کنند، نیاز به حمایت دارند، زمانی که تولیدکننده مالیات‌های زیادی را پرداخت می کند کالایش چگونه می‌تواند که با کالای خارجی رقابت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، احمد امیرآبادی به نفوذ شبکه جاسوسی در سیستم اداری کشور اشاره کرد و اظهار داشت: باید دولت مردان در انتخاب افراد، اشخاصی را به کار بگیرند که به دنبال نفوذ و دادن اطلاعات کشور به بیگانگان نباشند.

نماینده مردم قم در ادامه به مشکلات موجود در عرصه تولید اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان برای اینکه بتوانند کالاهای داخلی را تولید کنند، نیاز به حمایت دارند، زمانی که تولیدکننده مالیات‌های زیادی را پرداخت می کند کالایش چگونه می‌تواند که با کالای خارجی رقابت کند.

وی ادامه داد: در مجلس شورای اسلامی چندین قانون را برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تصویب کردیم که امیدواریم این قوانین اجرا شود، یکی از مسائلی که باید در داخل کشور به آن توجه کنیم، مساله مدیریت مناسب است تا بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: آن چیزی که ما در برخی از سازمان‌ها می‌بینیم، نفوذ است و برخی از افراد نفوذی بازداشت شدند، البته تشخیص این موارد بر عهده قوه قضائیه است و این قوه نتایج را به اطلاع مردم می‌رساند.

وی ادامه داد: در سال 96 پاداش پایان خدمت یک میلیارد تومانی در کشور داشتیم، در بودجه سال 97 مساله پاداش پایان خدمت مدیران محدود شد و در سال جاری دیگر پاداش‌های نجومی نخواهیم داشت.

نماینده مردم قم در مجلس افزود: مجلس در قانون بودجه 97 تصویب کرد که حقوق کارمندان با پایین ترین حقوق بیشتر از کارمندان دیگر افزایش پیدا کند.

امیرآبادی با اشاره به پیشرفت کشور پس از انقلاب اسلامی اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب پیشرفت خوبی را در کشور داشتیم و مناطق روستایی ایران از امکانات کافی برخوردار شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سه نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی هماهنگی لازم را برای پیگیری مشکلات دارند تا از حقوق مردم این شهر دفاع کنند.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .