چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
مسؤول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قم خبر داد
برگزاری جشن روزه اولی‌های استان قم در مصلی قدس
مسؤول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قم گفت: جشن روزه اولی‌های استان طی روزهای نهم و پانزدهم ماه رمضان در مصلی قدس شهر قم برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر ولدان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،با اشاره به برگزاری جشن روزه اولی‌های استان قم اظهار کرد: این جشن به همت دستگاه‌ ها و سازمان های مختلف در روزهای چهارم خردادماه مصادف با 9 رمضان برای دختران و در روز دهم خردادماه مصادف با 15 رمضان برای پسران در مصلای بزرگ قدس شهر قم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: برای جشن روزه اولی‌های استان قم، کودکانی از مدارس و مراکز مختلف استان دعوت و ثبت نام شده اند که در برنامه جشن بزرگ روزه اولی های استان قم شرکت خواهند کرد.

وی افزود  ساعت برگزاری این جشن از 18:30 تا اذان مغرب و عشاء خواهد بود.

مسؤول شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قم افزود: از جمله برنامه‌های جشن روزه اولی‌های استان، سرود، مسابقه، برگزاری کارگاه آموزشی برای مادران و اجرای برنامه های شاد مذهبی توسط هنرمندان است که متناسب با شأن ایام ماه مبارک رمضان و جشن و سرور است.

ولدان، ایجاد خاطره خوش برای روزه اولی‌ها و آموزش جهت گذر به این مرحله مهم از زندگی را ضروری دانست و تصریح کرد: باید تلاش کنیم که کودکان زیباترین تصویر را از نخستین روزه خود داشته باشند و با مسوولیت های جدید خود در ادامه زندگی آشنا شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار هستم که گرفتن جشن برای روزه اولی‌ها در میان خانواده‌ها همچون جشن تولد و جشن تکلیف در سراسر کشور رواج پیدا کند

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .