انقلاب اسلامی افسانه شکست‌ناپذیری آمریکا را نابود کرد
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
سعید جلیلی در قم:
انقلاب اسلامی افسانه شکست‌ناپذیری آمریکا را نابود کرد
سعید جلیلی: امروز کشور با اتکا به نیروهای داخلی می‌تواند پیشرفت‌ کند و نرخ رشد مثبتی داشته باشد و نباید در این مسئله تردید داشته و باید باورپذیری داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  سعید جلیلی در گردهمایی حوزه و انقلاب اسلامی به نقش دشمنان در ضربه زدن به انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: دشمنان دریافتند که انقلاب اسلامی قدرت دارد که اراده خود را محقق کند و این روحیه در حال تکثیر شدن است و دشمنان نیز در تلاش هستند که این انقلاب را از این مسیر منصرف و یا منحرف کنند.

جلیلی ادامه داد: تجربه انقلاب اسلامی نشان داده که گزینه نظامی همواره گزینه اول استکبار بوده است و دشمنان تلاش می‌کنند که از ابزار‌های سخت استفاده کنند و اجازه پیشرفت به انقلاب اسلامی ندهند
.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی آرمان‌ها و اهدافی دارد و در دفاع از این آرمان‌ها و اهداف جدی است افزود: یکی از مسائل مهم این است که منابع قدرت خود را بشناسیم و آن‌ها را ارتقا دهیم و این امر نیز به هوشیاری، آمادگی و مجاهدت نیاز دارد.

نماینده ولی‌فقیه در شورای عالی امنیت ملی با تأکید بر ضرورت اشراف اطلاعاتی به تحولات داخلی و بین‌المللی خاطرنشان کرد: در ۷۰ سال گذشته در جهان مناسباتی از قدرت شکل گرفته است و این مناسبات امتیازاتی را شکل داده‌اند که دشمنان بر همان اساس اهداف خود را دنبال و محقق کرده‌اند و این واقعیتی است که وجود دارد.

وی ادامه داد: در سند امنیت ملی آمریکا ذکر شده است که این مناسبات باید حفظ شود چراکه این مناسبات در خدمت آن‌‌ها است، همچنین در این سند بیان شده است که رهبری آمریکا در جهان برای 100 سال آینده نیز باید حفظ شود و منطق آن‌ها نیز استکباری و همراه با زور است و به‌گونه‌ای که حتی در روابط دو کشور دیگر نیز دخالت می‌کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: دشمنان نمی‌خواستند که انقلاب اسلامی به موفقیت برسد چراکه انقلاب اسلامی پدیده‌ای است که مورد انتظار آمریکا بود و افسانه شکست‌ناپذیری آن‌ها را در دنیا نابود کرد.

وی اظهار کرد: دشمنان همواره تلاش کرده‌اند که مانع پیشرفت جمهوری اسلامی ایران شوند اما در مسائل مختلف از جمله پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و ... شکست خوردند و از همین مسئله ناراحت هستند.

جلیلی گفت: امروز دشمنان توانسته‌اند زور را با تزویر مخلوط کرده‌اند به این معنی که همان کشوری که سلاح‌های هسته‌ای خود را تقویت می‌‌کند، مدعی مبارزه‌ با سلاح‌های هسته‌ای است.

نماینده ولی‌فقیه در شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: دشمنان همواره تلاش می‌کنند برای مبارزه و مقابله با انقلاب اسلامی، بهانه‌ای پیدا کنند و در حال حاضر دشمنان با بهانه مسئله هسته‌ای با انقلاب اسلامی مقابله می‌کنند.

وی افزود: دفاع از حق هسته‌ای، دفاع از تمام حقوق ما است و اگر ما به راحتی از حق هسته‌‌ای بگذریم، دشمنان با همین منطق‌ حقوق دیگر را از ما می‌گیرند، بنابراین ما باید کاری کنیم که دشمن جرأت نداشته باشد در حقوق ما دخالت کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از مهمترین منابع قدرت انقلاب اسلامی که دشمنان نیز به آن اعتراف کرده‌اند، حضور مردمی است که در تمام جریان‌ها پشتیبان نظام‌ هستند.

وی عنوان کرد: امروز دشمنان صحبتی از گزینه نظامی نمی‌کنند، چراکه متوجه شدند که قدرت نظامی اثری بر مردم ایران ندارد و به همین دلیل تلاش می‌‌کنند که با تحریم‌های مختلف بر مردم فشار وارد کنند و دولتمردان و مسؤولان نباید به دشمنان اجازه این کار را بدهند.

جلیلی اظهار کرد: امروز کشور با اتکا به نیروهای داخلی می‌تواند پیشرفت‌ کند و نرخ رشد مثبتی داشته باشد و نباید در این مسئله تردید داشته و باید باور پذیری داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

برچسب ها : جلیلی , دشمنان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .