چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
بازگشایی محل وقوع انفجار میدان مطهری تا دو روز دیگر
مدیرعامل آتش نشانی شهرداری قم بااشاره به وقوع حادثه در میدان شهید گفت: عملیات ایمن سازی مسیر و آماده سازی برای عبور و مرور خودروها تا دو روز دیگر به طول می انجامد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عباس جعفری امروز در حاشیه عملیات ایمن سازی میدان شهید مطهری قم اظهار کرد: در پی نشت لوله آب در محدوده میدان شهید مطهری، لوله گاز شکسته شده و انفجار رخ می دهد.

وی با اشاره به اینکه وقوع این انفجار حفره ای به عمق حدودا 10 متر ایجاد کرده است، گفت: خوشبختانه وقوع حادثه در ساعات نخست صبح و خلوت بودن محل موجب شده است که این حادثه تلفات جانی نداشته باشد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی قم اضافه کرد: پس از وقوع انفجار و ایجاد حفره، تعدادی از ساختمان های مجاور میدان که در شرایط ناایمنی قرار داشتند و قبلا هم به آنها تذکر داده شده بود، فروریختند.

وی یادآور شد: در شرایط کنونی امکان تردد مردم و مالکان وجود ندارد و پس از پایان کوبش و همواره سازی تردد در این بخش از میدان برقرار خواهد شد. البته پیش بینی می کنیم که این عملیات 48 ساعت به طول انجامد.

جعفری در خصوص حفاری ایستگاه مترو در این میدان گفت: عملیات کوبش و دال ریزی مترو پایان یافته و همچنین محلی که فروریخته تا مترو فاصله دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .