چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
هفته آینده؛ برگزاری مناظره موافقان و مخالفان لایحه CFT در مجلس
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد  از برگزاری نشستی مشترک برای بررسی لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در مجلس خبر داد و گفت: قرار است هفته آینده جلسه مشترکی با حضور موافقان و مخالفان به صورت مناظره‌ای برای بررسی این لایحه برگزار شود.

وی با بیان اینکه احتمالا این جلسه روز دوشنبه یا سه‌شنبه برگزار می‌شود، افزود: از همه نمایندگان مجلس برای حضور در این مناظره دعوت شده است تا کسانی که موافق و مخالف این لایحه هستند به صورت مناظره ای به بیان نظرات خود بپردازند.

نماینده مردم مشهد تصریح کرد: همچنین از کارشناسان مربوطه دعوت خواهد شد تا آنها هم در جهت روشنگری موضوع و برای آگاهی نمایندگان مجلس در این نشست حضور یابند.

پژمان‌فر اظهار کرد: قطعا نتیجه این مناظره در رای نهایی نمایندگان نسبت به لایحه کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم تاثیر خواهد داشت.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: نباید در رای نمایندگان رویکرد سیاسی وجود داشته باشد، لذا ضروری است که بررسی کنند آیا این لایحه به نفع کشور است یا خیر و همچنین باید  ایرادات این لایحه را برطرف کنند.

 

انتهای پیام/

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .