سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
فرهنگی مطرح کرد؛
یک سال از مصوبه مجلس درباره راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان گذشت/ دولت هنوز اقدامی در این باره انجام نداده است/ نوبخت باید پاسخگو باشد
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مصرانه به دنبال اجرای این طرح است گفت: مجلس همواره این موضوع را در جلسات مختلف از دولتی ها مطالبه داشته و پیگیر این موضوع است ولی باید معاون رئیس جمهور در این باره پاسخ دهند و دلایل را برای مردم تشریج کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمد حسین فرهنگی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی  با اشاره به عدم راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان از سوی دولت و دلیل این امر اظهارداشت: سامانه ثبت حقوق و مزایای مسئولان باید از سال گذشته طراحی و به اجرا در می آمد که متاسفانه به دلیل اهمال کاری های دولت این امر تا به امروز بوقوع نپیوسته است.

 وی در ادامه اظهارداشت: درباره این موضوع قاعدتا باید معاونت منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی یعنی آقای نوبخت درباره عدم اجرایی شدن و طراحی این سامانه پاسخ دهند و بگویند علت تاخیر یکساله در اجرای این چه بوده است و دلایل را به استماع مردم و نمایندگان برسانند.

 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مصرانه به دنبال اجرای این طرح است، گفت: مجلس همواره این موضوع را در جلسات مختلف از دولتی ها مطالبه داشته و پیگیر این موضوع است ولی باید معاون رئیس جمهور در این باره پاسخ دهند و دلایل را برای مردم تشریج کنند.

 فرهنگی در پایان گفت: مجلس در برنامه ششم توسعه دولت را مکلف کرده است تا برای پیشگیری از وقوع مواردی از قبیل فیش های نجومی و دریافت های غیر متعارف از سوی برخی از مسئولان سامانه ثبت حقوق و مزایا را  راه‌اندازی کند تا شفاف سازی در دولت صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/

 

منبع : شبکه اطلاع رسانی راه دانا
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .