سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
امیرخجسته:
کالای قاچاق از مبادی رسمی وارد کشور می شود/بیکاری بیش از 36 هزار نفر به دلیل قاچاق کالا در کشور
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه مسئولین ناکارآمد ، نظام و کشور را ناکارآمد جلوه ندهند، گفت: کالای قاچاق از مبادی رسمی وارد کشور می شود که بیش از 36 هزار نفر در کشور را بیکار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، امیر خجسته در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به مسئله قاچاق در کشور ، اظهار داشت: قاچاق امروز عارضه کشور ما شده است

وی ادامه داد:قاچاق تولید داخل را نابود و در معرض خطر قرار می دهد و تولید کنندگان را ورشکسته می کند.

نماینده مردم همدان با اشاره به اینکه برخی قاچاق ها از مبادی رسمی وارد کشور می شود، گفت: قاچاق یک مافیای ابر قدرت دارد که در حال نابود کردن کشور می باشد و همه چیز را در معرض خطر قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: قاچاق خودرو ، قاچاق انواع کالای لوکس و بی ارزش بیش از 36 هزار نفر را بیکار کرده است؛ این باند های قاچاق چه کسانی هستند و چرا برخی ها سکوت کرده اند.

خجسته با اشاره به اینکه مجلس باید از قوه نظارتی خود استفاده کند ، تاکید کرد: مجلس قانون های مبارزه با قاچاق را تصویب کرده است اما عمل کننده در این موضوع نیست که این قوانین را اجرایی کند.

وی بیان داشت: رسیدگی به برخی پرونده های قاچاق در قوه قضائیه بسیار طول می کشد که همین مسئله حاشیه امنی برای قاچاقچیان به وجود آورده است.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به اینکه تنها راه نجات کشور شفافیت به معنای واقعی عملیاتی و اجرایی شود، گفت: باید در کشور  هر کسی که می تواند خدمت کند بایستد و کار کند و هرکسی نمی تواند وقت مردم را نگیرد و با ناکارآمدی خود کشور را ناکارآمد جلوه ندهد.

وی ابراز داشت: آمریکا از خارج کشور به هیچ وجه به ما ضربه نمی زند چرا که مردم ما متحد هستند اما داخل کشور این بحران و این مشکلات معیشتی و گرانی ها و این ناامنی ها اقتصادی به ما آسیب وارد می کند.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .