سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
احمد امیرآبادی:
با دستور رئیس جمهور، 38 درصد ظرفیت مسافر ریلی حذف می‌شود
نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به تبعات بدون پشتوانه دستور رئیس جمهور برای خارج کردن واگن‌های فرسوده، گفت: این موضوع موجب خارج شدن 320 واگن از واگن‌های شرکت رجا از رده شده و 38 درصد ظرفیت مسافر ریلی حذف خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، احمد امیرآبادی فراهانی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تبعات بدون پشتوانه دستور رئیس جمهور برای خارج کردن واگن‌های فرسوده، گفت: رئیس جمهور دستور داده تا واگن‌های قطار با قدمت 30 سال به بالا از رده خارج شوند.

وی ادامه داد: این موضوع موجب خارج شدن 320 واگن از واگن‌های شرکت رجا از رده می شود که این یعنی 70 قطار از سیستم فروش این شرکت خارج می‌شوند.

نماینده مردم قم در مجلس با اشاره به حذف درصدی از مسافران ریلی، خاطرنشان شد: از تبعات دیگر این دستور، حذف 38 درصد ظرفیت مسافر ریلی کشور است به صورتی که قطارهای تبریز، کرج و اراک به مقصد مشهد حذف خواهند شد.

وی ابراز داشت: اینکه واگن‌های قدیمی و فرسوده از ریل خارج شوند، بسیار خوب بوده و کسی هم آن را رد نمی‌کند، اما باید پیش از این دستور سرمایه‌گذاری‌های لازم برای جایگزین کردن سریع واگن‌های فرسوده فراهم می‌شد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : مسافران ریلی
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .