چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
افتخار ایران به تیم کی‌روش؛حالا پیش به سوی پرتغال
تیم‌ملی ایران با ارائه نمایشی قابل قبول مقابل اسپانیا شکست خورد. قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،عرفان حاج بابایی؛ باخت تیم ملی مقابل اسپانیا چندان دور از ذهن نبود. تیمی که مدعی اصلی قهرمانی است و ستاره های کهکشانی ای را در ترکیب خود می دید، از پس ایران برآمد اما نمایش تیم ملی آنقدر غرور انگیز بود که ایرانی ها حالا از این باخت نه تنها ناراضی و ناراحت نیستند، بلکه با افسوس به فرصت های از دست رفته در این بازی می نگرند. فرصت هایی که می توانست به گل تبدیل شود اما نشد.

سربازان جوان و جان بر کف کی روش جوری جنگیدند که هر ایرانی چهارشنبه شب به آن ها افتخار کرد. ما شاید نتیجه را آن هم با یک کاملا شانسی به حریف واگذار کردیم اما میدان نبرد و جدال را هرگز خالی نکردند و تا آخرین نفس مقاومت کردند. همین برای مردم ایران بس است. همین جنگندگی و تسلیم نشدن.

ما حالا یک برد تا صعود فاصله داریم. بردی که می تواند مقابل پرتغال به دست آید و یک ملت را به هوا بفرستد اما نباید واقعیت را فراموش کرد که باید به مصاف قهرمان اروپا برویم. پس به دور از هرگونه خیال پردازی و بلند پروازی، همانگونه مقابل مراکش و اسپانیا جنگیدیم، مقابل پرتغال هم بجنگیم و به اتفاقات فوتبال دلخوش باشیم. فراموش نکنید که رویا مجانی است!

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .