چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
بیرانوند: چرا به حضور در ایتالیا فکر نکنم؟
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، بیرانوند بعد از تساوی برابر پرتغال گفت: به بچه ها افتخار می کنم و آقای کی روش که تیم را در این سطح آماده کردند. همه زحمت کشیدند این تیم خیلی خوب آماده شود. می توانستیم با 5 امتیاز به دور بعد صعود کنیم ولی واقعا حیف شد و ما شرمنده شدیم. واقعا بچه ها خیلی دویدند و من فکر نمی کردم اینقدر دوندگی داشته باشیم.


او ادامه داد: مطمئن هستم مردم هم خیلی خوشحال شدم. موقعیت های خوبی داشتیم و موقعیتی که نصیب طارمی شد واقعا خوب بود ولی باید او را درک کرد چون واقعا فشار رویش زیاد بود.


دروازه بان تیم ملی در مورد هدف تیمش از حضور در جام جهانی می گوید: ما قبل از جام جهانی آمده بودیم که تاریخ سازی کنیم و کارهای بزرگی انجام بدهیم و شما دیدید که عملکرد ما باعث افتخار بود. نشان دادیم چقدر پشت هم هستیم و چقدر خوب هستیم.


بیرانوند در مورد پنالتی که از رونالدو گرفت می گوید: پنالتی شرایط خاص خود را داشت. رونالدو یکی از بهترین بازیکنان دنیا است و باعث افتخار است که پنالتی او را گرفتم و مردم ایران را شاد کردم و موفق شدم به تیمم کمکم کند. شما دیدید بعد از پنالتی چقدر ما موقعیت ایجاد کردیم. می توانستیم به گل برسیم ولی حیف شد.


او در پایان گفت: می توانستیم بازی دوستانه بیشتری داشته باشیم و در جام جهانی مزد آن را بگیریم. واقعا تلاش کردیم و دست تک تک بازیکنان را می بوسم و از آقای کی روش تشکر می کنم که تیم را خوب جمع کرده است و امیدوارم سال های سال در تیم ملی بماند. اگر اجازه بدهند او بماند قطعا دوره بعد به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کنیم.


بیرانوند درباره الگوی فوتبالی اش اظهار داشت: ادوین فن درسار الگوی من بود و حالا هم از روش کاری اوبلاک خیلی خوشم می آید. خبرنگار یک روزنامه ایتالیایی از او پرسید که آیا با درخشش در جام جهانی حضور در لیگ ایتالیا را برای خود متصور هستی؟ بیرانوند در پاسخ گفت: سری آ یکی از لیگ های خیلی خوب دنیا است و من هم همیشه می خواهم به اهداف بزرگی برسم و چرا به حضور در ایتالیا فکر نکنم؟

 

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : بیرانوند
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .