چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
آیت الله نوری همدانی:
مسئولان اقدامی برای مدیریت بازار و حل مشکلات مردم انجام دهند
این مرجع تقلید با اشاره به اینکه امروز مردم ناراحت و معترض هستند و حق نیز با مردم است، گفت: مسئولان اقدامی عاجل برای رفع مشکلات و مدیریت بازار داشته و به داد اقشار ضعیف جامعه برسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، آیت الله حسین نوری همدانی در دیدار عده ای از فعالان فرهنگی، فرهنگ را اساس هر کشور دانستند و تاکید کردند: فرهنگ جامعه اسلامی ما باید مطابق قرآن باشد.

وی ادامه داد: فرهنگ قرآن ؛عزت طلبی، مبارزه با ظلم و فساد و بی عدالتی است و  نظام اسلامی باید پیشتاز در این موضوعات باشد.

این مرجع تقلید با اشاره به اینکه امروز خواسته مردم مبارزه با فساد است، گفت: عده ای می خواهند مردم درمقابل با فساد سکوت کنند؛ چطور می شود یک کارگر یک حقوق مختصر بگیرد ولی فلان آقا اختلاس میلیاردی انجام دهد یا آن دیگری حقوق نجومی بگیرد.

وی اضافه کرد: این ظلم است که در یک خانه چند جوان تحصیل کرده بیکار باشد و پدر در مقابل آنان شرمنده باشد؛ امروز مشکلات اقتصادی که با مدیریت صحیح قابل حل است مردم را آزار می دهد.

این استاد برجسته حوزه بااشاره به برجام، بیان داشت: بنده از ابتدا به مسئولان محترم گفتم همه چیز را با برجام گره نزنید طرف مقابل قابل اعتماد نیست شما زحمت می کشید قصد شما هم حل مشکلات است اما خوی استکباری در طرف مقابل مذاکرات نمی گذارد ایران به حق خود برسد؛ امروز هم به مسئولان عرض می کنم گول وعده‌ها را نخورید.

وی ادامه داد: عده ای دلخوش به مذاکره مجدد و به ذلت کشاندن کشور نباشند؛ همت به خرج دهید با توان و نیروی جوان و با نشاط و با انگیزه داخل کار کنید مشکلات حل می شود اما اگر باز چشمتان به خارج از کشور باشد روز بروز بدتر خواهد بود .
آیت الله نوری همدانی توجه به تذکرات رهبری را مهم دانست و خاطرنشان کرد: همه دیدیم آنچه ایشان گفتند درست بود چون ایشان تجربه خیانت های آمریکا را در دوران پس از انقلاب داشته اند؛ تفرقه و اختلاف در زمان کنونی خواست دشمن است همه مسئولان کمک کنند نظرات رهبری عمل شود و اجازه موج سواری دشمنان را ندهند.
وی افزود: امروز مردم ناراحت و معترض هستند و حق نیز با مردم است اما خود مردم نیز مراقب عناصر نفوذی برای به انحراف کشاندن خواسته اشان باشند؛ مسئولان نیز اقدام عاجل برای رفع مشکلات و مدیریت بازار داشته و به داد اقشار ضعیف جامعه برسند. 

این مرجع تقلید بیان داشت:دوقطبی کردن جامعه بسیار خطرناک است؛جامعه نباید دو قطبی شود ولی نمی‌دانم چرا بعضی ها اصرار دارند که جامعه را با حرفهای بیخود که ثمری برای کشور و نظام و مردم ندارد ملتهب و دوقطبی کنند بجای این حرفها به مردم خدمت کنید.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .