چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم:
انقلاب، نظام و کشور در معرض تهدید وارونه نشان دادن حقایق است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به اینکه «افتخار به گذشته و امید به آینده» شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است، گفت: انقلاب، نظام و کشور در معرض تهدید وارونه نشان دادن حقایق است به همین علت همگان باید از ظرفیت‌های مختلف برای معرفی دستاوردهای انقلاب استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، نصرت الله لطفی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان قم با اشاره به اهمیت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی به دنبال این هستیم تا برنامه‌های تبیینی و بصیرتی دهه فجر را در طول سال جاری دنبال کنیم و چنین کاری از عهده و توان چند مجموعه خارج است به همین علت همه ارگان‌ها و نهادها باید مشارکت لازم را داشته باشند تا بتوانیم به نتایج مورد نظر برسیم.

وی ادامه داد: برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از اول مهر با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با رویکرد تبیینی دنبال می‌کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به اینکه باید دستاوردها و کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی استخراج و برای همگان تبیین شود، گفت: اکنون بیش از 80 درصد جمعیت کشور در دوره انقلاب اسلامی متولد نشده‌اند این نشان می‌دهد که بخش قابل توجهی از جمعیت کشور شرایط خفت بار قبل از انقلاب را درک نکرده و اکنون  مورد تاثیر فضای مجازی قرار گرفته‌اند.

وی اضافه کرد: 21 کارگروه کشوری و 12 کارگروه استانی برای گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی درنظر گرفته شده است که برخی از کارگروه‌ها فعالیت خود را به صورت ملی دنبال می‌کنند اما باید برای برخی دیگر از کارگروه‌ها تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌های استانی داشته باشیم.

لطفی با اشاره به محورهای فعالیت در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، بیان داشت: ترسیم کارنامه انقلاب اسلامی شامل نقاط قوت، دستاوردها و فرصت‌های ایجاد شده، برگزاری نشست‌های تخصصی، تعیین محور و شاخص‌های تولید محصولات هنری و رسانه‌ای، بررسی تطبیقی دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقایسه آن با دوران قبل از انقلاب، ترسیم آینده امیدبخش با نگاه به آرمان‌ها و اهداف انقلاب و ارائه پاسخ‌های روشنگرانه به شبهات دشمن از جمله محوریت فعالیت‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خواهد بود.

وی افزود: شعار امسال سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «افتخار به گذشته و امید به آینده» می باشد که از اکنون باید برای سلسله همایش‌ها و نشست‌های عمومی در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی کنیم.

نائب رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه انقلاب، نظام و کشور در معرض تهدید وارونه نشان دادن حقایق است، خاطرنشان کرد: به همین علت همگان باید از ظرفیت‌های مختلف برای معرفی دستاوردهای انقلاب استفاده کنند.

وی عنوان داشت: در برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب موضوع جناح‌بندی سیاسی نباید مطرح شود و فعالیت‌ها باید به صورت منسجم و به صورت سازماندهی شده دنبال شود تا با مشکل خاصی روبرو نشویم.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .