چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
مدیرکل امور بانوان استانداری قم مطرح کرد:
اهدا 30جهیزیه در ایام دهه کرامت به زوج های نیازمند
مدیرکل امور بانوان استانداری قم با اشاره به برگزاری 14 برنامه متنوع در دهه کرامت برای بانوان استان قم، گفت: با همکاری‌های صورت گرفته، هلال‌احمر استان قم 30 جهیزیه را در ایام دهه کرامت به زوج‌های نیازمند استان اهدا می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، معصومه ظهیری دیروز در جلسه ستاد برگزاری جشن‌های دهه کرامت که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره برنامه های خاص ویژه این ایام برای بانوان استان قم، اظهار داشت: برنامه‌های بخش خواهران دهه کرامت از روز  21 تیرماه سال جاری همزمان با روز عفاف و حجاب آغازشده و تا پایان این دهه ادامه می یاید.

وی ادامه داد: مجموعا 14 برنامه متنوع در قسمت های مختلف بخش خواهران برای دهه کرامت در نظر گرفته‌شده  و هماهنگی‌های لازم برای اجرای آنها انجام گرفته است.

مدیرکل امور بانوان استانداری قم با اشاره به دیگر برنامه های این دهه، گفت: تجلیل از دختران شاخص استانی و برگزاری مسابقه امام شناسی دو برنامه مهمی بوده که در استان قم و در برخی استان‌های دیگر برگزار خواهد شد.

وی بیان داشت: در دهه کرامت خواهران مبلغ به دیگر شهرهای مختلف کشور اعزام خواهند شد که این یک اقدام بسیار ارزشمند می باشد.

ظهیری  با تأکید بر اهمیت مسئله ازدواج و تسهیل درروند ازدواج افراد نیازمند خاطرنشان کرد: با همکاری‌های صورت گرفته، هلال‌احمر استان قم 30 جهیزیه را در ایام دهه کرامت به زوج‌های نیازمند استان اهدا می‌کند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : جهیزیه
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .