دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
جام جهانی 2018/ فوتبال ایران بالاتر از آلمان، لهستان و نیجریه ایستاد
قم فردا: رده بندی نهایی مرحله گروهی جام جهانی 2018 نشان می دهد که ایران با چهار امتیاز، بالاتر از تیم هایی مانند آلمان، لهستان، نیجریه و صربستان قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، رده بندی تیم های هفدهم تا سی و دوم جام جهانی 2018 یا همان تیم های حذف شده بیانگر آن است که ایران بالاتر از تیم های صاحب نامی مانند آلمان، نیجریه، لهستان و صربستان جای دارد که هر یک، تنها موفق به کسب سه امتیاز از سه بازی خود شده اند.

آمار بازی های مرحله گروهی جام جهانی 2018 نشان می دهد که تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در بین تیم های حذف شده از این مرحله، با چهار امتیاز و تفاضل گل صفر، در رده دوم و در مجموع 32 تیم حاضر در جام، در رده هجدهم جای گرفته است.

این بررسی همچنین بیانگر آن است که در بین تیم‌های حذف شده، تنها تیم سنگال موفق شده که مانند ایران 4 امتیاز از 3 بازی کسب کند و تفاضل گل صفر داشته باشد؛ اما این تیم به دلیل گل زده بیشتر نسبت به ایران، به عنوان تیم هفدهم جام شناخته شده است و پس از آن، ایران قرار دارد.

بر اساس این رده بندی، پنج تیم کاستاریکا، ایسلند، استرالیا، مصر و پاناما به عنوان ضعیف ترین تیم های حاضر در جام، رده های بیست و هشتم تا سی و دوم را به خود اختصاص داده اند.

لازم به ذکر است که ایران در جام جهانی قبلی یعنی جام جهانی 2014، تنها یک امتیاز کسب کرد و در بین 32 تیم حاضر در آن جام، بیست و هفتم شد.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .