دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
رسیدگی به تخلف یکی از حوزه های کنکور در قم
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره تخلف در کنکور ۹۷ در قم گفت: اعتراض داوطلبان به حق است و از سوی سازمان سنجش قول می دهیم حداکثر مساعدت برای داوطلبان در نظر گرفته می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از مهر، دکتر ابراهیم خدایی در خصوص تخلف برگزاری آزمون سراسری سال ۹۷ در قم گفت: جمعی از داوطلبان دختر در گروه علوم تجربی آزمون سراسری سال ۹۷ نسبت به زمان بندی نامناسب در یکی از حوزه های امتحانی (دبیرستان هدایت) اعتراض کردند.

وی افزود: در این حوزه امتحانی ۵۰۰ دانش آموز دختر گروه علوم تجربی ثبت نام کرده بودند که ۴۵۰ نفر آنان در جلسه حاضر بودند که به علت اشتباه مجریان برگزاری آزمون دانش آموزان می گویند ۱۰ دقیقه و مجریان حوزه به ما گزارش دادند ۷ دقیقه زودتر از موعد قانونی اقدام به جمع آوری پاسخنامه دفترچه آزمون کردند.

رئیس سازمان سنجش یادآور شد: ما با اعتراض به حق این داوطلبان مواجه شدیم و از سوی سازمان سنجش این قول را به داوطلبان می دهیم که این سازمان با استفاده از روش های علمی و آماری در نمره دهی آنان این تاخیر زمانی را منظور خواهد کرد.

خدایی خاطرنشان کرد: سازمان سنجش حداکثر مساعدت را با این داوطلبان انجام می دهد تا حقی از این داوطلبان ضایع نشود و داوطلبان به هیچ وجه نگران نباشند.

به گزارش مهر، کنکور سراسری ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین در کدرشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ با حضور یک میلیون و ۱۱ هزار و ۸۲۵ نفر در ۳۷۵ شهرستان و ۴۷۹ حوزه امتحانی و ۲۲ کشور خارجی و ۲۵ حوزه امتحانی خارج از کشور برگزار شد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : تخلف , کنکور قم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .