دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
رنجبران: حال فخیم زاده بسیار خوب است
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا وسیما در پاسخ به این سوال که آیا از آخرین وضع آقای فخیم زاده خبر دارید، اظهار کرد: امروز که برای ملاقات آقای فخیم زاده به بیمارستان ایرانمهر رفته بودیم وی از تخت آی سی یو پایین آمده و روی صندلی نشسته بود و هوشیاری کامل داشت و همه ما از روحیه قوی او روحیه گرفتیم.

وی با بیان اینکه با پزشک معالج آقای فخیم زاده گفتگو کرده است، تصریح کرد: پزشک معالج ایشان از روند بهبودی آقای فخیم زاده رضایت کامل دارد و البته ما هم اعلام کردیم برای هرگونه کمک به روند درمانی آقای فخیم زاده آمادگی کامل داریم.

رنجبران به گفتگوی کوتاه خود با مهدی فخیم زاده اشاره کرد و افزود: بنده به نمایندگی از ریاست سازمان صدا وسیما دکتر علی عسکری آمادگی کامل خودمان را برای هرگونه کمکی به درمان آقای فخیم زاده اعلام کرده و وی هم از این ابراز محبت تشکر کرد و گفت:: «سلام وتشکر من را به آقای دکتر علی عسکری برسانید».

لازم به ذکر است؛ مهدی فخیم زاده کارگردان سریال‌های فاخر «ولایت عشق» و «تنهاترین سردار» که در سانحه تصادف رانندگی در مسیربازدید از لوکیشن فیلم سینمایی خود مصدوم شده بود در بیمارستان ایرانمهر تهران بستری است.

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : رنجبران
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .