چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
نماینده ولی فقیه در سپاه:
دشمن به مرگ تدریجی خود توسط انقلاب اسلامی معترف است
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: دشمن از چهل سالگی انقلاب و شکل گیری یک نظام اسلامی و ولایی با عمر 40 سال احساس خطر کرده است و آنها نسبت به اینکه انقلاب اسلامی مرگ تدریجی آنها را رقم زده است، معترف هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به وظایف روحانیت ، اظهار داشت: سخنگو بودن برای دین و دفاع از دین از وظایف روحانیت می باشد.

وی ادامه داد: همانگونه که پیامبر و ائمه اطهار وظیفه راهبری جامعه را بر عهده داشتند، روحانیت نیز وظیفه دارد که جامعه را راهبری کند و اگر روحانیت وظیفه خود را به درستی انجام دهد دیگر کسی نمی تواند برداشت‌های سکولار از دین داشته و به دنبال عملیاتی کردن آنها باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه روحانیت باید نسبت به پاسخگویی به شبهات اهتمام داشته باشد، گفت: داشتن روحیه انقلابی و جهادی و بهره مندی از بصیرت بالا از مسائل مهمی است که روحانیت باید نسبت به آن توجه لازم را داشته باشد.

وی عنوان داشت: دشمنان به دنبال دین ستیزی بوده و می‌خواهند با کاهش غیرت دینی موتور محرک اسلام را خاموش کنند.

حجت الاسلام حاجی صادقی با اشاره به اینکه حوزه علمیه بیماری‌های جامعه را شناخته و نسبت به آن واکنش لازم را داشته باشند، ابراز داشت: امروز شاهد هستیم کج اندیشان و افراد منحرف هر روز یک حرف تازه و غلط می‌زنند و منتظر می‌مانند تا واکنش حوزه را مشاهده کنند و بعد از آن بتوانند گام‌های بعدی را بردارند، در چنین شرایطی امروز روز فریاد حوزه‌های علمیه است.

وی اضافه کرد: امام(ره) شعار اسلام ناب یعنی اسلام ولایی را سر می‌دادند و دشمن به دنبال خاموش کردن صدای اسلام ناب است در حالی که انقلاب اسلامی اسلام ناب فعال در عرصه حکومت و سیاست جهانی را زنده کرده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به چهل سالگی انقلاب، گفت: دشمن از چهل سالگی انقلاب و شکل گیری یک نظام اسلامی و ولایی با عمر 40 سال احساس خطر کرده است و همچنین دشمنان نسبت به اینکه انقلاب اسلامی مرگ تدریجی آنها را رقم زده است، معترف هستند.

وی عنوان داشت: دشمنان می‌خواهند این انقلاب را به هر قیمتی نابود کنند و با فشارهای اقتصادی و عملیات روانی اخیر در تحقق اهداف شوم خود می باشد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها : حاجی صادقی , دشمن ,
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .