چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
بوگدانف: «معامله قرن» شکست خواهد خورد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، به نقل از روسیا الیوم، میخائیل بوگدانف، فرستاده رئیس جمهوری روسیه به خاورمیانه و معاون وزیر خارجه روسیه در گفتگو با شبکه صهیونیستی "کان" نسبت به فرصت موفقیت آمیز بودن معامله قرن ابراز تردید کرد.

وی همچنین عنوان داشت: مسکو سفارت خود را به قدس منتقل نخواهد کرد، مگر بعد از آنکه به توافق نهایی میان اسرائیل و فلسطین دست یافته شود.

بوگدانف درخصوص انتقال سفارت روسیه از تل آویو به قدس گفت: اسرائیل کاملاً از موضع رسمی ما مطلع است، این مساله بار دیگر و به صورت ملموس در ماه آوریل گذشته مطرح شد و آن هنگامی بود که ما گفتیم که قدس غربی را به عنوان پایتخت اسرائیل و قدس شرقی را به عنوان پایتخت فلسطین به رسمیت می‌شناسیم، اما این صحبت ما برخاسته از این بود که طرفین اسرائیلی و فلسطینی نیازمند دست‌یابی به توافقی پیرامون تمامی مسائل هستند و اگر توافقی درمورد وضعیت نهائی حاصل شود، ما سفارت خود را به قدس غربی انتقال خواهیم داد.

معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد: کمیته چهار جانبه صلح خاورمیانه چندین نشست را با حضور وزرای خارجه برگزار کرد، اما پس از آن شرکای آمریکایی ما تصمیم گرفتند که فقط خودشان مسئول میانجیگری‌ها باشند و به ما اعلام کردند که همه چیز را خودشان انجام خواهند داد و بدون مشارکت ما، صرفاً نتایج را به ما اعلام کنند.

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : بوگدانف
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .