دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم مطرح کرد:
نوسازی 1400دستگاه تاکسی درون شهری قم/ اختصاص 13 میلیارد برای تعمیر ناوگان اتوبوسرانی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم با اشاره به اختصاص 13 میلیارد تومان برای تعمیر اساسی ناوگان اتوبوسرانی، گفت: در دوسال گذشته بالغ بر 1400 دستگاه تاکسی درون شهری قم نوسازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، عباس ذاکریان در گفتگو با خبرنگاران  با اشاره به اینکه اقدامات موثر در بهبود هوای قم، اظهار داشت: در سال های گذشته تاکسی های با عمر بیش از 10 سال از مدار فعالیت و خدمات رسانی شهری خارج شده اند.

وی ادامه داد: در دوسال گذشته بالغ بر 1400 دستگاه تاکسی درون شهری قم نوسازی شده است که این هم در بهبود نسبی هوای قم اثرگذار می باشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم با اشاره به کاهش عمر ناوگان تاکسیرانی قم به 6سال، گفت: در زمینه قانون هوای پاک، شهرداری اقدامات گسترده ای انجام داده است که نوسازی ناوگان تاکسیرانی یکی از این اقدامات می باشد.

وی بیان داشت: شهرداری علاوه بر نوسازی ناوگان تاکسیرانی در زمینه اتوبوسرانی هم اقداماتی را انجام داده است.

ذاکریان با اشاره به اقدامات انجام گرفته در ناوگان اتوبوسرانی، عنوان داشت:در این راستا اقدام به خرید اتوبوس های استاندار یورو4 که مجهز به فیلترهای قدرتمند و استاندار بین‌المللی است کرده ایم و همچنین شرکت‌های اتوبوسرانی الزام به گرفتن معاینه فنی شده اند.

وی خاطرنشان کرد: تعمیر ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم از دیگر اولویت‌های مهم شهرداری قم در سال 97 می باشد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار قم با اشاره به اینکه تعمیر اساسی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم در دستور کار قرارگرفته است، ابراز داشت: برای تعمیر و ترمیم برخی اتوبوس‌های فرسوده و قدیمی اعتباری بالغ‌بر 13 میلیارد تومان در نظر گرفته‌شده است.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .