دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
رسوایی اخلاقی کارگردان فیلم جهنم سبز +عکس
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  "نیکولاس لوپز" نویسنده و کارگردان مطرح هالیوودی به سوء استفاده جنسی از چندین بازیگر زن آثار خود متهم شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، "نیکولاس لوپز" نویسنده و کارگردان مطرح هالیوودی به سوء استفاده و آزار و اذیت جنسی از چندین بازیگر زن آثار خود متهم شد.بنا به گزارش مجله ال مرکوریو طی هفته گذشته هشت زن از بازیگران فیلم‌های "نیکولاس لوپز" وی را متهم به سوء استفاده جنسی و خشونت در حین فیلمبرداری کرده اند. آن‌ها مدعی شده اند که این کارگردان با اعمال زور آن‌ها را به رابطه جنسی مجبور کرده است.

لوپز از جمله کارگردانانی است که در سینمای هالیوود فعالیت‌های فراوانی انجام داده و با کارگردانان بزرگی همچون الی روث سابقه فعالیت داشته است و حالا توسط هشت متهم به آزار و اذیت جنسی شده است.

رسوایی اخلاقی در سینمای هالیوود اتفاق تازه و جدیدی نیست، این سینما به صورت پیدا و پنهان همیشه برخورد‌هایی اینگونه را تجربه کرده و حال که جهان در عصر انتقال سریع اطلاعات به سر می‌برد نتوانسته از این فساد جان سالم به در ببرد.

پس از شکایت زنان سینمای هالیوود و محکوم شدن هاروی واینستاین به رسوایی جنسی، دیگر بازیگران زن نیز جرات پیدا کرده و دست به افشاگری‌های فراوانی زدند. افشاگری‌هایی که دامان بسیاری از بازیگران مطرح همچون کوین اسپیسی و مورگان فریمن را نیز گرفت.

 

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .