دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
مسابقه نقاشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قم برگزار شد
با حضور کودکان و نوجوانان قمی مسابقه نقاشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با حضور کودکان و نوجوانان نشست‌های قصه‌گویی و شعرخوانی همراه با مسابقه نقاشی از منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مصلی قدس برگزار شد.

این برنامه به‌همت کتابداران کتابخانه ریحانه النبی وعناوین «مهمان خراسان، مجموعه شعر درباره امام رضا(ع)» گردآوری سعید بیابانکی و «مژده گل داستان هایی از زندگی امام رضا(ع)» نوشته محمود پوروهاب در «مهدکودک آدینه» برگزار شد.

در این نشست دورهمی و صمیمانه که با استقبال خوب کودکان و نوجوانان قمی همراه بود، اقدس قائم‌پناه و طاهره اصغری از کتابداران پویا کتابخانه ریحانه النبی به معرفی کتاب های حاضر پرداختند و سپس شرکت‌کنندگان با دریافت برگه‌های نقاشی به تصویرسازی و نقاشی از داستان های کتاب اقدام کردند.

این برنامه با رایزنی و تعامل مطلوب اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی قم با ستاد اقامه نماز جمعه و حضور کارشناسان فرهنگی و روابط عمومی همراه بوده است.

این اقدام فرهنگی  مذهبی با هدف ترویج و تبلیغ هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی همراه با توزیع بروشورها تا 29 تیرماه به مدت دو ساعت و نیم توسط کتابداران و کارکنان نهاد اقامه نماز جمعه انجام می شود.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .