دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
تغییر زمان جشنواره تئاتر فجر به دلیل همزمانی با ایام فاطمیه
قم فردا: نادر برهانی مرند، دبیر سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر از تغییر زمان برپایی جشنواره از 12 بهمن به 22 بهمن ماه خبر داد و گفت: علت این تغییر زمان، همزمانی با ایام فاطمیه و تداخل پیدا نکردن با جشنواره فیلم فجر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  

نادر برهانی مرند، دبیر سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس عنوان کرد: فراخوان جشنواره در حال آماده‌سازی است و تا انتهای تیر ماه نیز منتشر خواهد شد.

وی درباره تغییرات محتوایی فراخوان نسبت به سال‌های گذشته عنوان کرد: یک تغییراتی صورت گرفته و آن را متفاوت کرده است، تلاش داشتیم به اقتضای نیازهای واقعی این فراخوان را طراحی کنیم، البته روند دو تا سه ساله اخیر جشنواره در نظر گرفته شده است اما با این حال تلاشمان بر تدارک واقع بینانه بخش‌های مختلف بود.

برهانی مرند اظهار داشت: چند بخش را نسبت به قبل جدی‌تر در نظر گرفتیم از جمله بخش استان‌ها که براساس نیازهای واقعی در همه حوزه‌ها در نظر گرفته شده و بخش جوانان که هر دو در فراخوان ویژه‌تر خواهند بود.

وی درباره تغییر زمان برپایی جشنواره فجر گفت: امسال زمان جشنواره به دلیل تقارن با ایام فاطمیه و همچنین تداخل نیافتن با فیلم فجر از 12 بهمن به 22 بهمن تغییر پیدا کرده است، کمی دیرتر اما با فراغ خاطر جشنواره را برگزار می‌کنیم.

دبیر سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر در پاسخ به این سؤال که آیا روند برپایی برنامه‌ها و کارهای جشنواره نسبت به سال‌های قبل تغییری کرده، گفت: ما احساس نمی‌کنیم که دیر شروع کرده‌ایم، اگر خدا بخواهد و مشکلی هم پیش نیاید نسبت به سال‌های قبل جلوتر هستیم، چرا که زودتر ساختار را به نتیجه می‌رسانیم و به جدول می‌رسیم.

وی یادآور شد: امیدوار هستیم که بتوانیم کارها را با آرامش بیشتر و شرایط بهتر جلو ببریم.

برهانی مرند پاسخی درباره وضعیت بودجه جشنواره امسال نداد و گفت: بهتر است فعلا درباره آن صحبتی نشود.

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .