دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷
دبیر اجرایی جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید در قم مطرح کرد:
برگزاری جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید با هدف ترویج فرهنگ شادی و زیارت
دبیر اجرایی جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید در قم با اشاره به اینکه امام رضا(ع) سبب طلوع خورشید ولایت در ایران شده که باید در دنیا فراگیر شود، گفت: در زمینه برگزاری جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید تلاش می‌شود به ترویج فرهنگ زیارت پرداخته شود و همچنین فرهنگ سازی امید و شادی ملی مورد توجه باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حسن دهنوی پیش از ظهر امروز در نشست خبری ویژه دهه کرامت و کاروان زیر سایه خورشید که در دفتر آستان قدس رضوی در قم برگزار شد، با اشاره به اینکه برنامه زیر سایه خورشید از سوی آستان قدس رضوی و با همت هیئت رزمندگان اسلام برای ششمین سال در استان قم برگزار می‌شود، اظهار داشت: در زمینه برگزاری جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید تلاش می‌شود به ترویج فرهنگ زیارت پرداخته شود و همچنین فرهنگ سازی امید و شادی ملی مورد توجه باشد.

وی ادامه داد: این جشن‌ها در سراسر کشور برگزار می‌شود که این حرکت معنوی سبب اتصال به وجود مبارک امام رضا (ع)  و تحولات اجتماعی وفرهنگی بسیار خوبی برای جامعه می باشد.

دبیر اجرایی جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید در قم با اشاره به اینکه برنامه‌های مردمی زیر سایه خورشید بسیار زیاد می باشد که پیوند معنوی خوبی با امام رضا (ع) ایجاد می‌کند، بیان داشت: بارگاه امام رضا (ع) در ایران سبب طلوع خورشید ولایت شده است و باید این نور در جهان فراگیر شود که کاروان زیرسایه خورشید تلاش می‌کند در این زمینه اقدامات موثری انجام دهد.

وی ابراز داشت: دشمنان تلاش می‌کنند در جامعه ناامیدی ایجاد کنند و بر اساس منویات مقام معظم رهبری که به ایجاد امید در جامعه تاکید دارند و جشن‌های زیر سایه خورشید در راستای امید در جامعه برگزار می‌شود.

دهنوی با اشاره به اینکه کاروان زیر سایه خورشید 23 تیر الی 27 تیر در استان قم حضور دارند، خاطرنشان شد: حضور در گلزار شهدای مدافع حرم، دیدار با مراجع و علما، حضور در منزل شهدا و جانبازان جنگ تحمیلی و مدافعین حرم و حضور در بقاع متبرکه، عیادت از بیماران وحضور در آسایشگاه و بیماران سالمند، حضور در ایستگاه راه آهن در روز میلاد امام رضا (ع) و استقبال از مسافرین قطار مشهد از جمله برنامه‌های این کاروان است.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : دهه کرامت
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .