چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷
فرماندار قم مطرح کرد:
توسعه اشتغال با تقویت اقتصاد زیارتی در قم
فرماندار قم با اشاره به اینکه سالانه بیست میلیون زائر به قم سفر می کنند، گفت: با توجه به این آمار با تقویت اقتصاد زیارتی در قم می توانیم هم خدمات مناسبی به زائران بدهیم و هم اشتغال در قم را توسعه دهیم.

رضا سیار در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به فرارسیدن و تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: در این ایام باید جایگاه و منزلت و شان قم در ابعاد ملی و حتی بین المللی را معرفی و فعالیت های بیشتری انجام دهیم.
وی ادامه داد: حضرت معصومه(س) با حضور خود در قم به آن شان و کرامت بخشیدند و همچنین شان و برکت شهر قم و شهروندان آن هم به دلیل وجود این بانو می باشد.
فرماندار قم با اشاره به دهه کرامت، بیان داشت: این دهه باید بهانه ای باشد تا به طور خاص، قم و ابعاد و عرصه ها و توانمندی های آن را به خوبی معرفی کنیم و به این وسیله در مقوله توسعه گردشگری مذهبی فعال تر و اثرگذارتر باشیم.
وی خاطرنشان شد: در سال مسافران عبوری بسیاری از قم می گذردند و طبق آمار سالانه 20میلیون زائر به قم سفر می کنند که این نشان می دهد که ما با تقویت اقتصاد زیارتی هم می توانیم به ارتقای سطح خدمات به زائران و مسافران کمک کنیم وهم این که در راستای توسعه اشتغال در قم قدم های جدی تری برداریم.
سیار بیان داشت: آنچه مهم است این که باید خدمت گزاران لایق و شایسته ای برای مردم قم باشیم و کاری کنیم کسانی که به این شهر می آیند خاطره خوبی از این جا داشته و در مراتب بعدی نیز علاقه مند به حضور بیشتر در شهر مقدس قم باشند.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : فرماندار قم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .