يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
حاجی‌بابایی: تیم اقتصادی دولت تغییر نکند مجلس ورود می‌کند
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جزئیات جلسه اعضای شورای مرکزی این فراکسیون را تشریح کرد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه صبح امروز (2 مرداد) اعضای شورای مرکزی این فراکسیون اظهار داشت: در این جلسه درباره جایگاه مجلس و همچنین تصمیماتی که باید از سوی قوه مقننه برای برون رفت از وضع موجود اتخاذ شود بحث و تبادل نظر شد.

وی با بیان اینکه تا امروز اقدامات و نوع عملکرد قوه مقننه رضایت‌بخش و قابل قبول نیست، افزود: ما باید به سمتی حرکت کنیم که دولت فعال‌تر و قدرتمندتر به مسائل ورود پیدا کند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت باید تغییر کند، ادامه داد: اگر تیم اقتصادی دولت تغییر نکند، مجلس ناچار به این مسئله ورود می‌کند.

حاجی‌بابایی اضافه کرد: نمایندگان معتقد بودند در کنار ترمیم کابینه، مبارزه با مفاسد و ایجاد اعتماد عمومی جزء مهمترین مسائل است که باید انجام شود، هر دو این مسائل در شرایط فعلی بسیار مهم هستند.

نماینده مردم همدان در مجلس اظهار داشت: نمایندگان در این جلسه نسبت به وضعیت نابسامان اقتصادی، قیمت ارز و سکه معترض و معتقد بودند دولت باید منسجم‌تر و قدرتمندانه‌تر به این مسائل ورود کند.

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : فراکسیون
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .