سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
کتاب«سلوک دانشجویی» به چاپ بیست و سوم رسید
قم فردا: کتاب «سلوک دانشجویی» نوشته استاد جواد محدثی از سوی دفتر نشر معارف به چاپ بیست و سوم رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  کتاب «سلوک دانشجویی» نوشته استاد جواد محدثی از سوی دفتر نشر معارف به چاپ بیست و سوم رسید.

دانستن این نکته که «راز کامیابی در تجربة علم آموزی چیست و در طول عمر تحصیلی، این راه را چگونه و با چه کسی و به چه سمت و سویی باید پیمود»، مهم است. در هر کاری، از جمله در آموختن دانش و رسیدن به قله های معرفت و در کنار آن، «کمال اخلاقی» و «تهذیب نفس»، نیازمند آشنایی با رمز و رازها و شیوه ها و عوامل موفقیت هستیم. پس سلوک دانشجویی، آگاهی از هدفها، آفتها، روشها، علل ناکامی یا سرخوردگی و عوامل رشد و پیشرفت را می طلبد.

آنچه می خوانید، مجموعة نوشته هایی از استاد جواد محدثی در این زمینه هاست که مورد ابتلا و کاربرد هر کسی است که گام در مسیر آموختن دانش نهاده و در مراکز علمی حضور می یابد و سر سفرة دانش اساتید می نشیند. مباحث این کتاب پیش از این در سلسله مقالاتی در ماهنامه پرسمان منتشر شده بود و آداب علم آموزی برای همه دانش پژوهان به ویژه دانشجویان دانشگاهها و طلاب حوزه های علمیه تبیین می کند.

چاپ بیست و سوم کتاب «سلوک دانشجویی» در ۷۹ صفحه، قطع پالتویی و تیراژ ۵۰۰۰ نسخه و قیمت ۴۰۰۰ تومان در تابستان ۱۳۹۷ عرضه شده است. دفتر نشر معارف پیش از این، کتاب «در قلمرو دل» را از استاد محدثی منتشر کرده بود که آن کتاب هم در ۲۰ مقاله کوتاه ادبی، آداب و اخلاق سلوک را برای جوانان و دانشجویان تبیین می کند.

 

انتهای پیام/

 

منبع : مهر
برچسب ها : کتاب
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .