سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
«آی‌فیلم» اچ‌دی حذف شد/ اظهار بی اطلاعی مسئولان!
قم فردا: شبکه آی‌فیلم اچ دی از روی گیرنده‌های دیجیتال حذف شد و مخاطبان از این پس تنها شبکه آی‌فیلم اس‌دی را می‌توانند مشاهده کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شبکه آی‌فیلم اچ دی بدون اطلاع قبلی به مخاطبان از روی گیرنده‌های دیجیتال حذف شده است.

بنا بر این گزارش، با این تصمیم مخاطبان دیگر نمی‌توانند شبکه آی فیلم را با کیفیت اچ دی تماشا کنند و باید به شبکه آی فیلم اس دی مراجعه کنند که شماره این شبکه نیز تغییر کرده و از ۱۴ به ۱۲ منتقل شده است و بینندگان تلویزیون برای دریافت شبکه اس‌دی نیز باید شبکه‌ها را دوباره جستجو کنند. 

این تصمیم در حالی گرفته شده که در حال حاضر بسیاری از نقاط تهران شبکه اس‌دی آی‌فیلم قابل دریافت نیست و سازمان صداوسیما نیز در زمینه حذف شبکه اچ دی اطلاع‌رسانی نکرده است. 

در همین رابطه یکی از مسئولان شبکه آی فیلم در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس در پاسخ به دلایل حذف این شبکه گفت: واقعیت این است که ما از تصمیم شکبه مبنی بر حذف آی فیلم اچ دی بی‌خبر بودیم و به واسطه کامنت‌های مخاطبان متوجه این موضوع شدیم. 

وی ادامه داد: اگر ما زودتر متوجه این موضوع شده بودیم قطعا از طریق زیرنویس و راه‌های دیگر آن را به مخاطبان خود اطلاع‌ می‌دادیم تا سردرگم نشوند. 

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا قطعی شبکه اچ‌دی آی‌فیلم مقطعی است یا دائمی نیز عنوان داشت: ما هنوز از چرایی این اتفاق بی‌خبریم و علت آن را نمی‌دانیم ولی بعید می‌دانم که آی‌فیلم اچ دی دوباره به گیرنده‌های دیجیتال برگردد. 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس
برچسب ها : تلویزیون
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .