سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
تا پایان نمایشگاه موزه لوور در تهران، دو روز باقی است
قم فردا: تنها دو روز دیگر به پایان نمایشگاه موزه لوور در تهران باقی مانده است آثار نمایشگاه موزه لوور فرانسه سه شنبه برای بازگشت به پاریس از موزه ملی ایران جمع آوری می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه های کشور به خبرنگار مهر گفت: دوشنبه 8 مرداد ماه آخرین زمان بازدید از نمایشگاه موزه لوور در تهران است و آثار تاریخی این نمایشگاه روز 3 شنبه 9 مرداد ماه برای برگشت به فرانسه جمع آوری می شود.

وی گفت: از اسفند ماه تا کنون 250 هزار نفر با خرید بلیت از نمایشگاه دیدن کرده اند. تعدادی دیگر نیز مهمان موزه ملی ایران بوده اند و یا بلیت رایگان دریافت کرده اند بنابراین آمار بازدید از نمایشگاه بیش از 250 هزار نفر بوده است.

کارگر بیان کرد: در این مدت افراد زیادی از جمله شخصیت ها، هنرمندان و شخصیت های سیاسی و خارجی از نمایشگاه موزه لوور در تهران بازدید کرده اند.

وی درباره اینکه چه پژوهشی روی اشیای تاریخی موزه لوور انجام شده است گفت: این پژوهش ها به عکاسی از آثار توسط پژوهشگران انجامیده است که آن هم در راستای تحقیقات خودشان بوده است. کارگر گفت: با موزه لوور قرارداد پژوهشی دائمی داریم مانند برگزاری دوره های آموزشی همایش های آموزشی و کمک و راهنمایی و استفاده از تجارب مرمت اشیا.

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : موزه لوور
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .