سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
طرح سوال از وزیر ارشاد کلید خورد
قم فردا:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بيان اينكه طرح سوال از وزیر ارشاد کلید خورد، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد هنوز نتوانسته چالش‌های فرهنگی را با راهکارهای مطلوب رفع كند.

 امیر خجسته پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نبود شفافیت، عدم راه حل برای مشکلات فرهنگی کشور و ابهامات موجود بر سر تصمیم گیری های حوزه فرهگ و هنر و ... زمینه طرح سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد را از سوی مجمع نمایندگان استان همدان را فراهم کرد.

وی یکی از محورهای سوال از وزیر فرهنگ و ارشاد را علت عدم برگزاری جلسات منظم شورای فرهنگ عمومی استان‌ها عنوان کرد و گفت: عدم اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی از دیگر دلایل طرح سوال است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی علت عدم ناهماهنگی بین مدیران وزارت ارشاد و عدم کارآمدی را از دیگر محورهای سوال عنوان کرد و تأکید کرد: علت عدم هماهنگی حوزه وزارتی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز از دیگر موضوعاتی است که وزیر ارشاد باید به آن پاسخ دهد.

وی گفت: علت سوء مدیریت در سازمان اوقاف و امور خیریه و عدم اجرای تدابیر مقام معظم رهبری نیز از دیگر موضوعات است که نمایندگان خواستار پاسخ به آن از سوی وزیر ارشاد هستند.

خجسته با بیان اینکه باید در راستای ارتقای فرهنگ کشور تلاش شود، این مهم را یکی از دغدغه‌های نمایندگان دانست و خواستار توجه به این مهم شد.

وی گفت: به نظر می‌رسد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هنوز نتوانسته چالش‌های فرهنگی را با راهکارهای مطلوب رفع کند.

 

 

انتهای پیام/

 

برچسب ها : همدان
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .