سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
فرماندار قم:
خبرنگاران می توانند توطئه های دشمنان در جنگ نرم را خنثی کنند
فرماندار قم با اشاره به اینکه امروز در جنگ رسانه ای و اقتصادی قرار داریم، گفت: خبرنگاران در شرایط امروز، باید بدانند که انجام وظیفه درست و تعهد آن ها در این زمان باعث خنثی شدن بخش قابل توجهی از توطئه های دشمن در عرصه جنگ نرم رسانه ای می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  رضا سیار در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار به قلم خبرنگاران اشاره کرد و اظهار داشت: در دنیای امروز که جنگ دیگر جنگ سخت نیست تاثیر قلم خبرنگاران به مراتب بیشتر از گلوله سربازان است.

وی ادامه داد: در این شرایط خبرنگاران و فعالان رسانه ای نقش بسیار مهمی در راستای دفاع از انقلاب و نظام و پیگیری به حق مطالبات مردم دارند.

فرماندار قم با اشاره به اینکه امروز در جنگ رسانه ای و اقتصادی قرار داریم، بیان داشت: خبرنگاران متعهد ، صادق و علاقه مند به کشور و نظام مانند سربازی در خط مقدم نبرد می باشند.

وی ابراز داشت: رسانه ها باید از انتشار اخبار دروغ، شایعات و نیز اخباری که منجر به تشدید اختلافات در داخل می شود به شدت بپرهیزند.

سیار با اشاره به اینکه صداقت از  شاخصه های خبرنگاری است،گفت: یکی از شاخصه های خبرنگاری در کشور اسلامی این است که همواره صداقت ، تعهد و حفظ مصلحت را در کار حرفه ای اش مراعات کرده و با فعالیت خود به تقویت نشاط و امید در جامعه کمک می نماید.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران در شرایط امروز، وظایف پاسداری از آرمان های امام و شهیدان را به عهده دارند و باید بدانند که انجام وظیفه درست و تعهد آن ها در این زمان باعث خنثی شدن بخش قابل توجهی از توطئه های دشمن در عرصه جنگ نرم رسانه ای می شود.

 

انتهای پیام/

 

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .