سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷
صحیفه سجادیه بهترین کتاب برای مقابله با عرفان های کاذب است
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کتاب صحیفه سجادیه کتاب زندگی است،گفت:امروز عرفان‌های کاذب در جامعه گسترش یافته، اما صحیفه سجادیه می‌تواند با عرفان‌های کاذب مقابله کند و امروز دنیا و بشریت به صحیفه سجادیه مانند آب و نان نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در سومین همایش سیدالعابدین که در سالن همایش غدیر برگزار شد، اظهار داشت: تمام پیشرفت‌هایی که نصیب انسان شده است به برکت انبیای الهی است و اگر انبیای الهی نبودند انسان‌ها هنوز بت‌ها را پرستش می‌کردند.

وی افزود: در میان اهل بیت(ع) برخی نیاز فقهی جامعه را فراهم کردند از جمله امام محمد باقر (ع) و امام صادق (ع) اما آن بعد عرفانی که در شکل دعا خود را نشان می‌دهد، به وسیله امام سجاد(ع) عرضه شده است، پس جهان تا زمانی که هست به صحیفه سجادیه نیاز دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه صحیفه سجادیه نیاز واقعی بشر است، گفت: امروز بشریت به صحیفه سجادیه بیش از پیش نیاز دارد و حوزه علمیه باید در این زمینه فعالیت داشته باشد و آن را به جامعه بشریت عرضه کند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه کتاب صحیفه سجادیه کتاب زندگی است، ادامه داد:امروز عرفان‌های کاذب در جامعه گسترش یافته، اما صحیفه سجادیه می‌تواند با عرفان‌های کاذب مقابله کند و امروز دنیا و بشریت به صحیفه سجادیه مانند آب و نان نیاز دارد.

آیت‌الله نعیم‌آبادی عنوان کرد: صحیفه سجادیه کتاب زندگی است واین کتاب شیوه دعا کردن را به همگان می آموزد،بشریت نیازمند صحیفه سجادیه است اگر بشر این کتاب را نمی‌شناسد ما مقصر هستیم که صحیفه سجادیه را به جهان عرضه نکردیم.

انتهای پیام/

 

منبع : تسنیم
*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .